Dicka e cuditshme

Shko poshtė

Dicka e cuditshme

Mesazh  Just-Me prej 05.03.14 15:51

Para ca ditesh me ndodhi dicka e cuditshme.Isha shtrir dhe po rrija zgjuar dhe sa bej tmbyll pak syte degjoj nje ze qe me therriste ne emer dhe me thoshte ''jam ktu'' . Nga frika hap syte dhe mu duk sikur pash nje grua perballe meje dhe ngriva e tera. Doja te bertisja po nuk nxirrja dot ze dhe nuk po levizja fare. Dyshoj se mund te kete qene ndoshta enderr a nuk e di ca. Kush ka ndonj mendim rreth ksaj ju lutem tma thoni.
avatar
Just-Me

Magic World

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dicka e cuditshme

Mesazh  55 prej 06.03.14 10:55

Kjo i ndodh te tereve ne enderr-kushuriri im thote se po te flasesh eshte shume keq dhe prandaj jane engjejt tuaj mbrojtes qe nuk te lene te nxjeresh ze.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dicka e cuditshme

Mesazh  Just-Me prej 06.03.14 16:20

ne fakt kur ndodhi kjo(qe nk flisja dot) isha zgjuar i kisha syt hapur.
avatar
Just-Me

Magic World

14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dicka e cuditshme

Mesazh  Arsenic prej 09.03.14 21:49

Eshte mire te marresh dike qe eshte kompetent ne kete ceshtje qe te largoje energjine negative ne shtepine tuaj.
avatar
Arsenic

70


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dicka e cuditshme

Mesazh  I638 prej 02.06.18 11:34

pergjigjia e fundit me futi te dridhura. Me ka ndodhur edhe mua 3 here brenda 1 dite por mendoja se ishte paralize gjumi

I638

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dicka e cuditshme

Mesazh  changel prej 02.06.18 16:29

mua mke ke ndodhur te levizin gjerat ishte shume friksuese
avatar
changel

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dicka e cuditshme

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi