Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Shko poshtė

Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 9:46

Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi


Shenim ..Te gjitha videot 'Enigma' te Z.Nadir Murra ne DigitAlb qe do postohen me poshte, kane marre miratimin e autorit pra te Z.Nadir per tu postuar ketu.Nje falenderim te vecante per kete explorator te fenomeneve te panjohura e paranormale..


avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 10:19

Fati yne eshte i shkruar dhe Fantazma e qytetit studenti

avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 10:21

Enigma - Alien vetem Fakteavatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 11:09

Enigma - Ekzistojne Djalli e Zoti
Nadir Murra & DigitAlb
avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 11:11

Enigma - Vula Hyjnore .... Sekretet e numrit 21avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 13:20

Enigma - Njerez qe zhduken - Misteret e Kontinentit te akullt


avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 13:22

Enigma - Shpella e zanave dhe mbishkrime pellazgjikeavatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 13:34

Enigma - Misteret pas Simbolit kuq e ziavatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 13:38

Enigma - Misteri i Gjuhesavatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 13:42

Enigma - Enigmat e Eres Se Re - Historia dhe legjenda Herkuli


avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 02.03.14 14:28

Enigma - Kthim nga Vdekja - Misteri I lagjes 2 ne Tirane


avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 07.03.14 11:31
Enigma - Sekretet e Tokes Shqiptare - Misteret e numrit 3

avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Agamemndon prej 07.03.14 11:34

Enigma - Fundi i botes dhe sekreti i perjetesise

avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Video shqip.Kalaja e Rozafes dhe Antlatida e humbur ne Shqiperi

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi