Sondazh..Dosjet e sigurimit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Perse gjate 22 vjeteve dosjet e sigurimit nuk jane hapur, ose jane hapur pjeserisht dhe mbyllur perseri..?

1- Eshte e implikuar si politika e djeshme dhe e sotme..?
 
2- Nuk e lejone nepermjet ndikimit te saj ish UDB-ja..?
 
3- Jane te implikuar shume shqiptare dhe shkaktohet kaos ne situaten politike..?
 
4- A po cdo qeveri qe vjen pushtet i mban si arme ndaj kundershtarit..?
 
 
 
Shiko rezultatin

Sondazh..Dosjet e sigurimit

Mesazh  Agamemndon prej 24.02.14 13:57

Dosjet e sigurimit....te spiuneve dhe viktimave...

Perse gjate 22 vjeteve dosjet e sigurimit nuk jane hapur, ose jane hapur pjeserisht dhe mbyllur perseri..?
avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


231


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi