Zgjimi i Kundalinit me Xhiroskop

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Zgjimi i Kundalinit me Xhiroskop

Mesazh  Magus prej 21.02.14 21:57

Disa Hindusė ndėrtojnė xhiroskopin e tyre me ngjyra, duke pėrdorur njė rrotė biēiklete me zona tė ngjyrosura me tė kuqe, blu, jeshile, tė verdhė, vjollce.

Kjo rrotė vihet nė lėvizje, ndėrsa Yogi pėrqendrohet ne frymemarrjen e tij duke e shikuar rrutullimin e xhiroskopit, nė mėnyrė qė tė zgjojė Kundalinin dhe tė aktivizojė gjėndrėn pineale.avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zgjimi i Kundalinit me Xhiroskop

Mesazh  Muneer prej 21.02.14 23:35

Ka funx kjo me ty?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

323


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zgjimi i Kundalinit me Xhiroskop

Mesazh  55 prej 22.02.14 11:05

Kesaj rrote ketu i thone xhiroskop-Dmth qe mund te besh xhiro sa te duash dhe po se dite bicikleten mund te  perplasesh me ndonje shtyll. do e provoj njehere.
Duhet te ishin 7 ngjyra *kuqe, portokalli, verdh, jeshile, blu, indigo dhe vjollc jo 5 ngjyra.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


313


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zgjimi i Kundalinit me Xhiroskop

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi