Kura per Ankthin,Stresin dhe Semundjet e Zemres

Shko poshtė

Kura per Ankthin,Stresin dhe Semundjet e Zemres

Mesazh  Kybalioni prej 08.02.14 1:31

Kjo eshte videoja e dyte lidhur me Meditimin Transchedental ku Biznesmeni i dhe Filantropi i Njohur Z.Hetem Ramadani bashkeshorti i sopranos tone te famshme Znj.Inva Mula ,flet per "Meditimin Transhedental" dhe mrekullite qe ka bere kjo teknike ne jeten e tij,shendetesore dhe emocionale.

avatar
Kybalioni

Gjithēka ka nje fillim dhe nje fund.Ne mes ndodhet arsyeja e se teres.
Pluhuri i harreses duhet te shkundet dhe jeta e re te filloje aty ku e kemi lene.

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi