Spiritualiteti Praktikohet

Shko poshtė

Spiritualiteti Praktikohet

Mesazh  Neo prej 07.02.14 19:58

Spiritualiteti praktikohetJeta shpirtėrore nuk ka nevojė pėr tė grumbulluar shumė njohuri, gjėja kryesore ėshtė PRAKTIKA.

Pas disa koncepteve dhe tė vėrtetave tė fituara, ne duhet tė pėrqėndrohemi nė disa ushtrime dhe pėr t’i pėrsėritur ato ēdo ditė.
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1414


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spiritualiteti Praktikohet

Mesazh  55 prej 08.02.14 9:15

Ceshtja qendron nese ka me spiritualitet apo jo, se me sa di une cdo gje eshte korruptuar. Disa fusin pak frike ketu, pak aty dhe gjerat me te bukura ne spiritualitet mbeten pa u eksploruar nga te tjeret.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spiritualiteti Praktikohet

Mesazh  syri i art prej 09.02.14 10:54

frika,burim i te gjith ate ligave,ata qe predikojn friken kan denuar veten dhe gjith ata qe i degjojn,prrallat e tyre...JAM NJE SHPIRT DHE KAM NJE TRUP...jam perher ,kam tani...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Spiritualiteti Praktikohet

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi