UFO apo meteor?

Shko poshtė

UFO apo meteor?

Mesazh  Zattoo prej 07.02.14 13:25
Kjo fotografi qė shfaqė njė UFO nė qiell, ėshtė bėrė nga njė fotograf britanik, i cili ishte i shokuar nga “objekti misterioz”.

Fotografi amator Michael Potter kėtė foto e bėri derisa po fotografonte formacione tė reve nė bregdetin e Cornwallit. Ai po e fshinte fotografinė kur e vėrejti njė dritė tė paqartė qė ishte nė qiell.

“Fotografitė i vendosa nė laptop dhe kisha vendosur qė t`i fshija njė pjesė tė tyre pėr shkak tė rrezeve tė diellit qė ishin pjesė e fotove”, ka thėnė ai.

“Kur po shtypja butonin ‘fshije’ unė vėrejta se nė anėn e majtė tė fotos ishte diēka qė dukej si njė aeroplan ose rreze e diellit”.

“Diēka qė nuk e kisha parė kur shkrepa fotografinė. Unė zmadhova fotografinė aq sa munda dhe isha i befasuar me atė ēka pashė”.

“Fotografinė ua kam treguar shokėve, tė cilėt janė tė mendimit se ajo ėshtė UFO apo meteor”.
avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi