Kush e sundon Shqiperine...? Video

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush e sundon Shqiperine...? Video

Mesazh  Agamemndon prej 05.02.14 20:18

Kush e sundon Shqiperine..?

Ka pak doza antiglobaliste,por gjithesesi realiste dhe tjeter a mund te funksjonoje ndryshe,sot bota ne realitetin ekonomik ?


avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


274


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi