Meditimi Transchedental dhe shendeti

Shko poshtė

Meditimi Transchedental dhe shendeti

Mesazh  Kybalioni prej 03.02.14 6:28

Me poshte po postojume nje video te Bisnesmenit te njohur Kosovar Z.Hetem Ramadani.
Njeriu me zemer te madhe dhe bujare i cili beri te mundur futjen e Meditimit Transchedental ne Shqiperi,kesaj Teknike mentale qe te nderyshon jeten duke te kthyer shendetin e plote emocional dhe fizik.
avatar
Kybalioni

Gjithēka ka nje fillim dhe nje fund.Ne mes ndodhet arsyeja e se teres.
Pluhuri i harreses duhet te shkundet dhe jeta e re te filloje aty ku e kemi lene.

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi