Si mund ta therras shpirtin e monomit??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si mund ta therras shpirtin e monomit??

Mesazh  Indri prej 31.01.14 14:48

Magjistar a mund te ma thush me himsi se si mund ta therras shpirtin e monomit...dhe egziston me te vertet kjo gje ju lutem me ktheni pergjigje???
avatar
Indri

MONOM

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta therras shpirtin e monomit??

Mesazh  Indri prej 04.02.14 12:26

Ej po cfar esht mbyll kjo faqa qe asnjeri spergjigjet....mesa po shof po me duket
avatar
Indri

MONOM

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta therras shpirtin e monomit??

Mesazh  Luli prej 04.02.14 12:38

Mendove qe dikush te jete ne sherbim tuajin vazhdimisht..te ju shpjegoj endrrat, magjite dhe ritualet.
Cfare keni kontribuar per kete faqe, cfare shkrime te panjohura per opinionin ke postuar qe te hidherohesh nga mospergjigjia e te tjereve?
Nene Tereza ka kohe qe ka vdekur.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

984


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si mund ta therras shpirtin e monomit??

Mesazh  Indri prej 04.02.14 14:57

Me falni po a thot ne faqe me bo pytje qe ne si dim....kur u rregjistrova slexonte jep  nje dhe per shperblim mer nje....ti nese e din pergjigju nese se din mos u pergjigj me mir fare...
avatar
Indri

MONOM

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi