Hapja e crown chakra!

Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Hapja e crown chakra!

Mesazh  aqua prej 20.01.14 22:33

Fillimisht nuk ju propozoj te e beni kete pergjersa jeni nen ndikimin e medikamenteve ose nuk jeni mire ne shendet.
Menyre e thjesht per hapjen e ēakres krone.
Mbajeni ate imazhin e drites ne koken tuaj gjat kohes se meditimit tuaj , por sidoqoft ju keshilloj te mos e sforconi

perdorimi i mantras te behet me kujdes.

Om Hreem te citohet 3,5,108 her.
Om Hreem Hreem Hreem Swaha te citohet 3,5,108 her.
Om Mum Maha Sahastrar Chakra Bhyam Namaha te citohet 3,5,108 her.
Om Mum Maha Tripuramba Bhyam Namaha te citohet 3,5,108 her.
avatar
aqua

The way we trawel

175


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi