Kerkoj nje Liber Magjie

Shko poshtė

Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  Vizitor prej 12.01.14 19:18

Kush me ndihmon te gjej nje liber magjie qe te ndihmon te perdoresh rituale per realizimin e deshirave jetesore, ju lutem me ktheni pergjigje ne nr..0698218149 pres pergjigje sa me shpejt, faleminderit per mirekuptimin.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  Kundalini prej 14.01.14 21:32


Te keshilloj mos ta perdoresh magji. Te kthehen ne negativitet dhe 3 fish te vetja. Ti e di!!!
avatar
Kundalini

I am not here to prove I am God. I am here to prove YOU are God!

Paramahamsa Sri Nithyananda

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 30.04.14 21:15

Anonymous shkruajti:Kush me ndihmon te gjej nje liber magjie qe te ndihmon te perdoresh rituale per realizimin e deshirave jetesore, ju lutem me ktheni pergjigje ne nr..0698218149 pres pergjigje sa me shpejt, faleminderit per mirekuptimin.
Une mund te te ndihmoj Bli Magjiologjine.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  Ereos prej 01.05.14 1:26

Anonymous shkruajti:Kush me ndihmon te gjej nje liber magjie qe te ndihmon te perdoresh rituale per realizimin e deshirave jetesore, ju lutem me ktheni pergjigje ne nr..0698218149 pres pergjigje sa me shpejt, faleminderit per mirekuptimin.


Pėrshėndetje nė vendė se tė kėrkosh njė libėr magjie do tė kėshilloja tė lexosh njė libėr tjetėr me mė shumė rėndėsi qė quhet Kuran. Nė jetė ti ke dashuri, hidhėrim e pasion do ishte mirė sikur ti kontrolloje ato dhe tė bėheshe musliman besimtar tek njė krijues tek zoti. Realizimin e dėshirave jetėsore do ta arrishė nė xhenet pasi qė kjo jetė quhet vetėm pėrjetim-mashtrues. Kthehu nga krijuesi yt ndoshta mendon se kjo ėshtė nje fe e re ( islami ) por si ka mundėsi qė njė fe e re tė jetė mė e kthjellur se njė fe mė e vjetėr. Aty zoti jonė na ka japurė argumente tė cilat sot po i zbulon shkenca e shekullit 21 po si ka mundėsi qė ato tė jenė shkruajtur nė Kuran nė shekullin e 7, mendo pak dhe kthehu nga rruga e drejtė. Kur tė studiosh mirė fenė islame atėherė do ndryshosh shumė. Ki besim tek unė pasi qė po tė flasė si vėllaut tim. Tė pėrshėndesė Pėrendia tė udhėzoftė.

Ereos

Hope is a waking dream.
- Aristotle

7


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  Anon prej 01.05.14 2:40

Lexo Anton szandor Lavey - Bibla Satanike.
Nje liber ideal .
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  syri i art prej 01.05.14 9:24

po e degjove boten se qka te propozon ,do te jesh i humbur,po degjoje zemren tende qe ta gjesh ate qe kerkon...aty i ke te gjitha qe kerkon...trokit dhe do te te hapet,kerko dhe do te jipet...po ne shpirtin tend jo jasht...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  55 prej 01.05.14 12:51

Kujdes se cfare lexon ose se cfare te thone te tjeret edhe mjeshtrat me te medhenj qe kane shkruar librat nuk i kane nxjere te gjitha sekretet e tyre-kete ta them se e di se per cfare po flas. Me mire filloja duke lexuar per fete e hinduizmit aty e ka origjinen magjia. Filloe me meditime, yoga, mantra, etc dhe libra te budizmit. Une di adresa sa te duash ti, por be kujdes sa te shikosh left hand path, ose demon-mbylle librin menjehere. Magjia behet nga entenitet, shpirtrat, engjejt, djajt dhe nese si komandon dote ti do ta bejne ata. Dhe sapo ta nisesh kete rruge ska me kthim mbrapa. Mos ndiq shembullin e asnjerit ti je mjeshtri i kesaj bote, sundo mendjen tende dhe do te sundosh gjithe boten. Be meditime , yoga etc por jo per te kenaqur veten por per te zbuluar se kush je.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerkoj nje Liber Magjie

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi