Cdo te thote kjo ?! Qellim i Numrave te vecante ?!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cdo te thote kjo ?! Qellim i Numrave te vecante ?!

Mesazh  IndigoStar prej 11.01.14 0:46

Pershendetje po e hap perseri nje teme per numrat ,
sic kam thene ne nje teme me perpara qe numrat 3 , 6 , 9 ,13 ,16, 19, 23,26,29,33,36,39,43,46,49 ... e me rradhe deri tek 99 jane numrat qe i pelqej dhe imbaj si numra fati kudo ... por nga tere keto numra numrat qe me pelqejne me shume jane 3,6,9,33,66,99 !! te cilet me qellojne ne shume gjera dhe deshiroj qe kudo qe te jem te kem keto numra ne rradhe apo triko apo kudo ...
tani para dy ditesh vajta tek nje Hoxhe bashke me gjyshen time nga Kosova por qe banon ne Tirane prej vitesh ... per te pare per Dajon tim nese kishte magji dhe ne ate rast pashe dhe pervete ( Shfrytezova Rastin ) ( Fale Zotit dola qe nuk kisha ) ^_^
Me cuditi dicka ... kur shenova emrin e rradhe me qelloi 66 ... duke veshtruar deren e shtepise se atij pashe qe ishte numri 33 .... dhe nje djale para meje ne rradhe kishte numrin pas ne triko 43 .... ne targe te makines ishte 0079 .... ( keto dukuri me ndodhin shume shume shpesh ) !! cdo te thote kjo gje Ju lutem !! Rofshi Faleminderit
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


82


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te thote kjo ?! Qellim i Numrave te vecante ?!

Mesazh  aqua prej 11.01.14 17:31

33 66 99 jan numra te engjujve.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te thote kjo ?! Qellim i Numrave te vecante ?!

Mesazh  aqua prej 11.01.14 17:40

Dedolo shkruajti:33 66 99 jan numra te engjujve, 3 simbolizon trinitetin e shenjt,6 simbolizon femren,9 mashkullin,sa her te shef nr (33,66) do te thote se energjia ketij numri eshte rritur
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te thote kjo ?! Qellim i Numrave te vecante ?!

Mesazh  IndigoStar prej 11.01.14 20:55

Ju lutem , a me tregoni me teper nese eshte e mundur , perse keto numra me kan zgjedhuar mua apo i kam zgjedhur une ?
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


82


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi