Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Zattoo prej 06.01.14 19:39

Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėshPaul Hellyer ishte ministėr i Mbrojtjes nė Kanada nė vitet 1960, ku drejtonte forcat ushtarake gjatė Luftės sė Ftohtė. Tani qė ai ėshtė nė pension thotė se, nė nuk jemi vetėm nė univers, madje sipas tij UFO-t herė pas herė vizitojnė Tokėn.

Sipas tij pėr kėtė nė vitin 1961 pati njė hetim dhe rezultoi se tė paktėn katėr specie jashtėtokėsoresh vizitojnė planetin tonė prej qindra vitesh.

“Kemi njė historik tė gjatė me UFO-t por sigurisht qė ka pasur mė shumė aktivitet gjatė dy dekadave tė fundit. Qė prej kohės qė ne shpikėm bombėn atomike, janė tė shqetėsuar se mos pėrdorim kėtė armė sėrish, pasi Kozmosi ėshtė i bashkuar dhe efektet e bombės atomike i vuajnė tė gjithė.”
avatar
Zattoo

674


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetesh

Mesazh  elektronika prej 09.01.14 5:24

Toka eshte vizituar jo prej qindra vjetesh, por prej qindra mijera vjetesh nga UFO-t dhe duhet te jene 4 raca sepse thuhet se secila race ka krijimin e vet ne toke. Pra te bardhet,{europianet} te verdhet,{mongolet} te kuqte, {indianet e amerikes} dhe te zinjte {zezaket e Afrikes} .
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........96


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Agamemndon prej 09.01.14 14:01

elektronika shkruajti:Toka eshte vizituar jo prej qindra vjetesh, por prej qindra mijera vjetesh nga UFO-t dhe duhet te jene 4 raca sepse thuhet se secila race ka krijimin e vet ne toke. Pra te bardhet,{europianet} te verdhet,{mongolet} te kuqte, {indianet e amerikes} dhe te zinjte {zezaket e Afrikes} .

Shume sakte.Njerzimi eshte produkt i ardhjeve kozmike.
avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


231


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Nekos prej 10.01.14 10:32

Te gjithe kemi par dokumentarin ancient aliens por shum fakte atje fshihen per ta ber me te besueshem.
avatar
Nekos

Pak dritė pėr sytė tonė nė errėsirė.

11


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Kundalini prej 13.01.14 0:32

Ne jemi vizitor ne kete planet dhe jemi thjesht kalimtare. Emertimet e ndryshme alien ufo etj etj jane thjesht modernizime te kohes por ne te vertet jane thjesht xhind.
avatar
Kundalini

I am not here to prove I am God. I am here to prove YOU are God!

Paramahamsa Sri Nithyananda

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  ijj prej 14.01.14 11:27

po ti je xhind ore ?qe jeton ne ket planet ,ka dhe njerz te tjer qe jetojn ne planet tjeter esht shum e thjesht ...esht per keqardhje kjo qe thua
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Kundalini prej 14.01.14 15:31

Te sugjeroj te studiosh pastaj te flasesh. Seshte thjesht bindje por studim literaturash te fushave te ndryshme. Dhe per me teper nuk harxhoj kohe te te mbush mendjen.

   


Edituar pėr herė tė fundit nga Kundalini nė 14.01.14 15:32, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Kundalini

I am not here to prove I am God. I am here to prove YOU are God!

Paramahamsa Sri Nithyananda

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  ijj prej 14.01.14 17:02

Une kam studjuar flm , por ti paske nevoj per nje studjim ...se pari kupto ēfare do thot qenie aliene pastaj flit per alienet. Dhe ske nevoj te ma mbushesh mu mendjen PER ASGJE, lexo ti pak per jeten jasht tokes do kuptosh ndoshta vet me mire.
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Kundalini prej 14.01.14 22:01

Nuk me interesojne aspak keshillat e tua
Te falenderoj shume. Do mesosh dhe ti nese je ne rrugen e duhur.
avatar
Kundalini

I am not here to prove I am God. I am here to prove YOU are God!

Paramahamsa Sri Nithyananda

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Toka vizitohet nga UFO-t prej qindra vjetėsh

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi