Filxhani

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Filxhani

Mesazh  Just-Me prej 05.01.14 15:13

U besoni atyre qe shohin filxhan? Thone qe eshte keq te shohesh pasi te kthehet fati
avatar
Just-Me

Magic World

29


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Alphea prej 05.01.14 20:09

hahaha aspakkk....te gjitha te njejtat gjera thon...
avatar
Alphea

what comes around goes around

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Armiri prej 05.01.14 20:21

Ne filxhan dalin thjesht ato qe ke ne mendje.Per mendimin tim filxhani te kalon stresin,eshte ilac antistres.Pervec ne ato raste kur njerezit flasin gjithmone keq kur e shohin ate.,
avatar
Armiri

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Ariu prej 05.01.14 20:26

Filxhani eshte thjeshte tabele ku jepin udhezime dhe asgje me teper.
E gjithe puna qendron te ai qe e sheh filxhanin.Nuk ka te beje me interpretimin e figurave apo gjera e tilla.Ka te beje me leximin sakte te udhezimeve dhe me imagjinaten tende.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  syri i art prej 05.01.14 20:43

kjo esht ashtu si ne e marim.sugjestionin ose autosugjestionin...dhe kjo nuk ka te bej vetem me filgjanin,po me te gjitha tjerat...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Azazil prej 27.01.14 3:06

shtepia ku jetoj ka qen e banuar nga nena dhe tezja ime fallxhore sh e forte ,ku mbaj mend vinin njerez e mbanin rradhe pasi dhe daja ""sheron njerez" nuk e di si ja bente por ja u gjente gjerat qe kerkonin me pika e presje ,ama tezja her pas here i shfaqej nje burre i veshur me te zeza sic thonte ajo dhe i vinte doren ne goje e i zinte frymen,doren e kish me 1 vrime sh te vogel nga ku te linte te maresh fryme,e quante MORA erdhi MORA thosh e tmerruar,mbante rruza te zeza ne duar,per mbrojtje.
avatar
Azazil

908yughugikgiyguyg


26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Agamemndon prej 27.01.14 11:53

Ariu shkruajti:Filxhani eshte thjeshte tabele ku jepin udhezime dhe asgje me teper.
E gjithe puna qendron te ai qe e sheh filxhanin.Nuk ka te beje me interpretimin e figurave apo gjera e tilla.Ka te beje me leximin sakte te udhezimeve dhe me imagjinaten tende.
O Ari e lexova plot kureshtje komentin tend,por nje gje nuk kuptova...Kush i jep ato udhezime dhe a mund te mi japi dhe mua mbasi dua te bej disa ndere tek njerz qe me kane ndihmuar...?
avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


300


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Ariu prej 28.01.14 19:22

Agamemndon shkruajti:O Ari e lexova plot kureshtje komentin tend,por nje gje nuk kuptova...Kush i jep ato udhezime dhe a mund te mi japi dhe mua mbasi dua te bej disa ndere tek njerz qe me kane ndihmuar...?

Aaaaaaaaa eshte veshtire te thuhet dhe te shpjegohet
Ajo qe mund te them me siguri eshte: Nese do te shohesh filxhan dhe te maresh udhezime duhet te besosh ne ate qe po ben.Dhe po te them nje sekret.Shume vete eshohin u vjen nje mendim dhe nuk e thone.
Psh mund te shohe qe personi do te semuret ai nuk e thote kete pasi e shqyrton te gjithe me ane te llogjikes.E sheh qe personi ne fjale eshte i shendetshem ne max dhe mendon se e ka gabim.
Kur boooom.Pas 2 3 ditesh personi semuret.

Pra duhet eleminuar llogjika dhe frika.Duhen thene te gjitha ato qe te vijne.Qofshin gjithcka.Dhe ke per te pare se si do te vijne udhezimet vete.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Filxhani

Mesazh  Jetmira prej 12.09.14 15:30

Just-Me shkruajti:U besoni atyre qe shohin filxhan? Thone qe eshte keq te shohesh pasi te kthehet fati
sju besoj jo x gjo por kishte 3-4 her qe i thoshte mamit fejes fejes mami mbertiste mu a thu se kisha faj
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi