Telefonuan policinė pėr raste tė pazakonta

Shko poshtė

Telefonuan policinė pėr raste tė pazakonta

Mesazh  Luli prej 30.12.13 12:22

Telefonuan policinė se panė fantazma, vampirė, UFOQytetarėt e Britanisė sė Madhe presin nga policia qė t’u ndihmojė nė raste shumė tė pazakonta.

Nė tre vitet e fundit numrit pėr rastet urgjente nė atė vend, 999, i kanė rėnė edhe personat qė “kanė parė” fantazma, vampirė, aktivitete paranormale dhe UFO.

Qė nga viti 2010 deri nė vitin 2013, policia britanike ka pranuar 277 telefonata qė kanė pasur lidhje me raste tė kėtilla.

Njė grua kishte thirrur me panik se kishte parė njė fantazmė, ndėrkohė qė ka pasur tė tillė qė kanė thėnė se u ka hyrė fantazma nė trup.

Nga raportet interesante, ėshtė edhe ai kur njė burrė u kishte thėnė policėve se ka njė fantazmė nė shtėpi dhe se kishte gjetur gjak, nga dera deri nė tualet. Pas shkuarjes sė policisė ėshtė kuptuar se kishte qenė njė shaka e miqve tė tij.

Njė person ka thėnė se e kishin rrėmbyer jashtėtokėsorėt, kishin eksperimentuar me tė dhe e kishin kthyer nė Tokė. Njė tjetėr ka raportuar se njė objekt i paidentifikuar e kishte rrėmbyer njė dele.

Policia ka marrė edhe njė telefonatė nga njė femėr, e cila ka deklaruar se i dashuri i saj ishte bėrė pjesė e njė kulti dhe ishte shndėrruar nė vampir. Ajo ka pohuar se ia ka parė dhėmbėt.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi