''SuperHeronj''

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

''SuperHeronj''

Mesazh  TheHero prej 26.12.13 21:25

Pershendetje, Jam Nje Djale 17 vjec, Po i bie shkurt , Do doja te mblidhemi nje grup ku mund te studjojm chakrat ,apo ndonje gje tjeter ne lidhje me mistiken ,dhe ndoshta mund te benim dicka te mire per njerzimin ,si te pakesojme numrin e krimeve,, (Po marr shembuj nga filmi ''Kick Ass'' , nese e keni pa ) , po e  hap kete teme per arsye se e tille eshte kjo faqe | Ndoshta kemi me cfare te merremi pastaj , |

P.S KUJT I INTERESON DHE DI ME TE VERTET TE KONCEPTOJ  NDRYSHE MISTIKEN ,DHE JO SI DISA QE I QUAJNE BUDALLEQE ,LE TE SHKRUAJ KETU ,SEPSE KONTAKTOJM ME VONE |
avatar
TheHero

i THINK ,SO I EXIST

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: ''SuperHeronj''

Mesazh  Jon Sh prej 26.12.13 22:36

sa e pash para ca ditesh ate filmin te digitabli. tema me duket interesante, gjithsesi un s kam mundur te hap ndonje caker ndonjeher edhe pse e kam provuar disa her
avatar
Jon Sh

71


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi