A jemi Ne Ditet E fundit ?

Shko poshtė

A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  nikolin vasia prej 26.12.13 8:56

Sipas profecive biblike dhe ngjarjeve qe po shoqerojne boten drejt nje katastrofe qe mund te qoje ne fundin e botes dhe plotesimin e profecive.......sa e deshmon koha ??
avatar
nikolin vasia

citim

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  Anon prej 26.12.13 14:57

katastrofa e pergjithshme do ndodh ose mund te ndodh per shkak te vete njeriut.
Ai do e bej kete, me ane te disa dukurive te gabuara qe do sjellin shkaterim ne toke!
Ne fakt,po te shohim me racioanlisht,ishte vete njeriu qe krijoj demonin (TE KEQEN) ,poashtu do jete ai qe do shkateroj cdo gje!
ky eshte mendimi im.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  Muneer prej 26.12.13 15:07

Nuk do te ndodhe bota shkon drejt permiresimit, jo shkaterrimit..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  Agamemndon prej 26.12.13 15:52

Jeta eshte ne hapat e para.Jemi ne etapen e pare te zhvillimit,jane gjithsej 5 etapa.Deri atehere njerzimi ka kohe te permiresoje difektet e sotme,se me pas ne menyre te ndergjegjeshme,dhe jasht ndikimit te fese,do kaloje ne stadet e larta te vetedijes....
avatar
Agamemndon

Besim do tė thotė tė besosh diēka qė e di qė s'ėshtė ashtu.

— Mark Tuein


220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  Neutral prej 26.12.13 21:01

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:Nuk do te ndodhe bota shkon drejt permiresimit, jo shkaterrimit..
Hera e pare qe e degjoj kete se bota shkon drejt permiresimit!!! po te mos kishte fabrika,vetura,arme kimike etj do te ishte ashtu siq thua ti
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  Crash prej 26.12.13 21:20

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:Nuk do te ndodhe bota shkon drejt permiresimit, jo shkaterrimit..
eshte e vertet qe eshte duke shkuar drejt permirsimit po dy gjere jan ketu, ose do vet shkatrrohet nga njeriu, ose ne do te zoterojm universin ton dhe ate fqinj
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A jemi Ne Ditet E fundit ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi