Misteri i shpates magjike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Misteri i shpates magjike

Mesazh  edmond dema prej 25.12.13 22:42

misteri i shpates magjike i cili mund te thuej ne dysh 200  drunj ajo gjuante si nje rrufe kur i gjuan nje trungu mmisteri mbetet akoma mister por profecia thote se nje djal me emrin benjamin rreth moshes 13 vjet mund te dij sesi ta perdor por nese e di ai do ta mbaje ate shpata i perngjan nje forme si shpate samurai por ai duhet te  beje nje premtim se do ta  perdore per paqe edhe un di ta perdore por e di se eshte e rrezikshme keshtuqe une e ndjek profecin a qe e ka emrin benjamin rreth moshes 13 le te kontaktoj  dhe te tregoj nese eshte i gatshem per ta perdorur ate per momentin kam vetem nje foto
avatar
edmond dema

paraja nuk eshte ajo qe e udheheq njeriun po deshira per pasurin me te madhe qe ja ka dhene allahu familja dhe miqsia LA-ILAHE-IL'ALLAH

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Misteri i shpates magjike

Mesazh  heji prej 26.12.13 2:10

une e kam emrin benjamin .kush po me kerkon ? hahahaha
avatar
heji
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi