Lufta kunder stresit

Shko poshtė

Lufta kunder stresit

Mesazh  Crash prej 27.11.13 0:30

Nese i di dikush disa menyra qe ta largojm stresin ta menaxhojm ate le ti shkruan ketu, por nese dikush ketu ka ndonje lloj stresi dhe don qe te kthehet perseri ne gjendje normale si ka qen le te me kontaktoj ne mesazhe mbase kam edhe gjyshin psikolog mund ta ndihmoj sado pak
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit52


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta kunder stresit

Mesazh  Fikrro prej 27.11.13 21:05

Crash shkruajti:Nese i di dikush disa menyra qe ta largojm stresin ta menaxhojm ate le ti shkruan ketu, por nese dikush ketu ka ndonje lloj stresi dhe don qe te kthehet perseri ne gjendje normale si ka qen le te me kontaktoj ne mesazhe mbase kam edhe gjyshin psikolog mund ta ndihmoj sado pak
Egzistojn shumė mėnyra pėr ta larguar stresin,por meqė e paske gjyshin psikolog atėherė pyete gjyshin nė vend se pyet tė panjohurit kėtu!

Gjitha tė mirat!
avatar
Fikrro

539


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta kunder stresit

Mesazh  55 prej 28.11.13 10:53

Lexoni libra mbi relaksimin dhe provojini ata cka shkruhet aty-ose degjoni muzik relaxuese-Situata sa po vjen dhe perkeqesohet gjithnje edhe me shume po stresohemi, na ka vajtur gjaku ne fund te kembeve.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Lufta kunder stresit

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi