Magjia

Shko poshtė

Magjia

Mesazh  Hanife123 prej 26.11.13 17:53

Ne dyert e shtepive te mia behen me shej te kuqe ju lutem me tregoni a esht ndonje magji apo ndnje gje tjeter
avatar
Hanife123

Mjeshtrii

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

......

Mesazh  tetar_13 prej 26.11.13 21:11

asht magji e bardhe zemer mas u bej merak...
avatar
tetar_13

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia

Mesazh  55 prej 28.11.13 10:58

Edhe po te jete magji duket qe eshte aq e vogel sa nuk ka se cfere te beje, magjia me se shumti qendron ne mendjen tende-se sa diku tjeter jashte teje-Vetem nje numer shume i vogel jane ne gjendje te bejne magji te nderlikuar ketu tek ne-prandaj mos u shqeteso. Pastaj, vetm ndonje qe mund te jete xheloz ndaj jush mund tju beje magji, edhe po sikur te behet duhet ti mari shume energji magjistarit.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia

Mesazh  Magus prej 28.11.13 11:12

Little Professor shkruajti:....magjia me se shumti qendron ne mendjen tende....
E sakte, pjesa me e madhe jane viktima te vetmagjepjes dhe jo nga dikush, ne trojet shqiptare nuk ka marabu dhe vudu, qe konsiderohen si me te fuqishmet.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pershendetje

Mesazh  magjistar prej 20.12.13 15:22

[mirdita kjo qe ju drgoj eshte nje befasi per jua qe ju mundeni direkt me kontaktu per probleme ne qofte se keni ne adresen tem magjistari_i_vertet@hotmail.com do keni gjithqka probleme me respekt nga zemra ime ju uroj nje nje nat te bukur naten e mire nuk ka gje qar te kerkoj un nga ju as diqka por do ju befasje ne menyre te pa besushme por ju them se ketu nuk besohet apak vellzer e motra me shum mund te informoni ne qfar do aspketi por me gjithsesi besoj se do keni shum fat nga ana jeme do u plotesohet gjithqka ne zemren tuaj qe keni ne mbrendesi per ket mos e hupni kohen
avatar
magjistar

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magjia

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi