Notat ne shkollė

Shko poshtė

Notat ne shkollė

Mesazh  Fisniki123 prej 25.11.13 21:28

Kohet e fundiit ne shkollė nuk jam duke mesuar, ju lutem me ndihmoni qe te mbaj me shumė ne mend qe ti permisoj notat.
avatar
Fisniki123

Un jam kingi hjg po boj

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Notat ne shkollė

Mesazh  Nekos prej 25.11.13 21:34

Aroma eshte shqisa me e fort dhe ajo qe lidhet me se shumti me kujtesen ,prandaj disa njerz e perdorin ate ne te miren e tyre
Nese do qe edhe ti ta praktikush atehere duhet gjat kohes se studimit (kur je duke lexuar) duhet te jesh duke nuhatur vazhdimish nje arom pastaj ne test (provim) nuhate te njejten arom dhe do te rritet memorja me rreth 40%
Pastaj per perqendrim mund te pertypesh qamqakez sepse pertypja e qamqakezit rrit p erqendrimin me rredh 30%
avatar
Nekos

Pak dritė pėr sytė tonė nė errėsirė.

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Notat ne shkollė

Mesazh  55 prej 26.11.13 11:36

Nqs je mysliman dhe spiritualist -kohet e fundit kam lexuar nje liber i nje pakistanezi me TItull Spiritual Healing -e ka emrin Khwaja Shamsuddin Azeemi aty ka dicka per memorjen dhe te mesuarit dhe et ecurit mbare
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Notat ne shkollė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi