Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Shko poshtė

Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Mesazh  Magus prej 22.11.13 20:46

Opus Magnum Mago-Cabalisticum

avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Opus Magnum Mago-Cabalisticum

Mesazh  55 prej 23.11.13 10:25

Magnum opus-puna e madhe-ca pune eshte kjo: Jehova Elohim, lucifer-ja pse nuk mererm me High Priest; Shpikja e kuujt eshte kjo pune ?
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi