Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Shko poshtė

Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Mesazh  ROMINA_BALLIU prej 19.11.13 11:37

SI TA KUPTOJ NESE ME KANE BER MAGJI?
SEPSE JAM SHUME NEVRIKE KETO KOHET E FUNDIT , FALEMINDERIT.
avatar
ROMINA_BALLIU

SI DIHET CA NDODH NE JETE

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Mesazh  legal prej 19.11.13 14:27

ske se si ta kuptosh se si, por nese don te shpetosh prej saj shko ne nje vend qe ti ke besim, ose ne nje vend te shejte dhe lutu duke leshuar besimin tend dhe mendo per personin qe ti mendon se ta ka ber nje gje te till. me shum mundesi do te jete personi qe ti mendon. me siguri do jet nje person qe ka influence mbi ty.
avatar
legal

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Mesazh  55 prej 20.11.13 10:08

Per ta kuptuar se te kane bere magji.
1.Do te shikosh endrra te keqija naten. 2.Shtepia jote do te vizitohet nga shpirtrat. 3.Do te ndiesh ndonje si bllokim. 4.Semundje te ndryshme qe mund te shfaqen papritur pa asnje shkak. 5.Aura jote do te filloj edhe te ndryshoj ngjyre dhe do te duket ne te zeze zakonisht.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Mesazh  Ariu prej 20.11.13 20:57

Nervoziteti mund te vije nga shume faktore te tjere.Pse direkt te magjia?!
Psh femrat stresohen shume ne periudhen e mestruacioneve dhe nervat u behen tel.
Gjithashtu nje plan i paperbushur nje zgjim i keq etj te shkaktojne shume nervozitet.
Meshkujt si natyre jane nevrike por max e arrijne kur jane vetem dhe mbyllen larg pranise femerore.

Pra pse direkt te shkon mendja te magjia?
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

57


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Mesazh  Trigon prej 21.11.13 14:02

avatar
Trigon

Ėshtė mė mirė qė tė mos dish diēka qė tė shtyn ta dish se sa tė dish diēka qė tė bėn ta harrosh.295


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta kuptoj nese me kane bere magji?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi