Nje pytje per magji me uje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje pytje per magji me uje

Mesazh  gon111 prej 17.11.13 13:55

Nese dikush ka njohuri ! kam pas rastin me degju qe nese personi e pin do uj qe caktohet nga nje hoxhe apo si i themi ne magjistar sherues! ata uje e ben at person me ftoft nga nje person p.sh ne dashni por edhe mund te te behet te doje at person me shume. sa eshte kjo e vertet edhe si ndikon mbas sa kohe . flm
avatar
gon111

hello

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje pytje per magji me uje

Mesazh  Ariu prej 18.11.13 14:53

Si fillim nje sqarim.
Nuk ka magjistar sherues qe quhet hoxhe.
Hoxhallaret jane per pune tjeter,e magjistaret per pune tjeter.Hoxhallaret me dijet dhe sekretet e tyre jane te afte te zgjidhin magji,mallkime,te shkelura,te djegura,te vrara etj.
Magjistaret me njohurite dhe sekretet e tyre jane te afte,te bejne magji,,te mallkojne,te lidhin,te ndajne,te vrasin,te presin etj.

Pergjigje:Uji i pergatitur nga Hoxhallaret sherben per prishjen e magjise te cilen ose e ke ngren ose e ke pire.Ose ne rastin e dyte sherben per te djegur "energjine negative" qe gjendet ne organizmin tend(demone,xhinde etj)
-Uji i pergatitur nga magjistaret sherben per disa gjera.Per bashkim personash pa dashuri.Per ndarje te ketyre personave.Per semundje.Per futjen e enrgjise negative ne organizmin e dikujt me ane te sistemit trretes etj.
=Uji qe po pyet nga e ka burimin?
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

162


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi