Zhduket liqeni

Shko poshtė

Zhduket liqeni

Mesazh  Berti69 prej 16.11.13 13:18

Zhduket liqeniBanorė tė lokalitet Sanice nė Bosjnė e Hercegovinė, mbeten tė shastisur tek panė se liqeni i vogėl brenda natės u tha duke lėnė prapa njė vrimė tė madhe qė e gėlltit edhe tokėn. Vrima, ashtu siē njoftojnė medie tė Sarajevės, po zgjerohet vazhdimisht dhe por rrezikon shtėpitė pėrreth.

Vendėsit besojnė se fjala ėshtė pėr ujėra nėntokėsorė, e po pritet edhe fjala e ekspertėve.

Mediet lokale pėrkujtojnė se ky nuk ėshtė rasti i parė nė atė rajon. Edhe njė gropė tjetėr e vogėl gjende pak mė larg Senice.

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhduket liqeni

Mesazh  Neutral prej 16.11.13 15:55

Berti69 shkruajti:Zhduket liqeniBanorė tė lokalitet Sanice nė Bosjnė e Hercegovinė, mbeten tė shastisur tek panė se liqeni i vogėl brenda natės u tha duke lėnė prapa njė vrimė tė madhe qė e gėlltit edhe tokėn. Vrima, ashtu siē njoftojnė medie tė Sarajevės, po zgjerohet vazhdimisht dhe por rrezikon shtėpitė pėrreth.

Vendėsit besojnė se fjala ėshtė pėr ujėra nėntokėsorė, e po pritet edhe fjala e ekspertėve.

Mediet lokale pėrkujtojnė se ky nuk ėshtė rasti i parė nė atė rajon. Edhe njė gropė tjetėr e vogėl gjende pak mė larg Senice.

kjo qenka puset e vogel
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

31


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi