Meditim

Shko poshtė

Meditim

Mesazh  Lapsi prej 15.11.13 14:49

Mund te ma shpjegoje njeri perse pas nje jave meditim filloi te me dhembi koka?
avatar
Lapsi

92


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meditim

Mesazh  syri i art prej 15.11.13 15:00

kjo mund te vije per shkak se alkimimia e trupit ndryshon,po esht kaluese...kjo mund te ju ndodh gati te gjithave,edhe une personalish kam kaluar neper kete,po tani esht gjithqka ndryshe dhe shum relaksuese,ndihem per mrekulli,energjia rrjedh po probleme,pra natyrshem.kjo kryesisht ndodh per shkak te bllokades se energjis neper pika te ndryshme neper trup,pasi qe ato bllokada hapen energjia fillon te rrjedh pa pengesa,trupi vije ne harmoni,kjo esht nje ndjenj sikur te jesh rilindur...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi