Nje "moster" shfaqet ne Vietnam

Shko poshtė

Nje "moster" shfaqet ne Vietnam

Mesazh  Zattoo prej 15.11.13 9:09

Nje "moster" shfaqet ne VietnamPas permbytjeve te medha me pasoj vdekje e me shume se 10.000 njerezve ne Filipine, stuhia vdekjeprurese i eshte drejtuar brigjeve te Vietnamit.

Por, ajo qe po ben xhiron e botes nuk eshte stuhia vdekjeprurese, por nje peshk perbindesh per te cilin askush nuk di asgje.

Edhe pse shume njerez pretendojne se eshte nje balene, kjo gje ende nuk eshte vertetuar nga specialistet. Per pasoje misteri dhe habia vazhdojne.

Videon mund ta shikoni ne linkun e meposhtem:

avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi