Te hapim nje grup, dhe te perfitojme para!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te hapim nje grup, dhe te perfitojme para!

Mesazh  Crash prej 13.11.13 13:24

Pershendetje desha tju them se ne kte jet eshte gjithqka e mundur dhe kjo jet eshte e shkurt, me erdhi nje ide te hapim nje grup dhe te perfitojm para nga ajo, tju tregoj diqka nje njeri ishte i varfur kishte nje moll e tha se do e shes dyfishin e saj pastaj me ato para shkoi te blente ne dyqan dy molla kshtu perseri duke i shitur me shtrenjte 4 moll 8 moll deri sa ju ben para per nje shtepi pastaj hapi bisnez nga nje molle.

Organizata Illuminati apo masonet nuk e di a jan njesoj kto te dyja  cilin vit  perafersisht po flas nga shekulli i 18-19 ishte nje grup njerzish te cilet kerkuan nga alnglia, per ti ndihmuar krijimin e asaj organizate, dhe i kerkoi pak para nga ajo hapen firm duke perfituar nga filmat e animuar siq jan Micki Maus Tomy Jerry duket hapur firma Sony Pepsi me ato pak para qe kishin shumuar dhe i shihni sot ku jan
Edhe per Microsoft filloi punen ne garazhet e tyre tani i shihni se ku jan sot,apo shum rrjete sociale te tjera.

Pasi gjthqka eshte e mundur dhe nese nuk ju duket qesharake them ka ndokush ndonje ide per krijimin e njer organizate qe te perfitojm para nga ajo
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit

109

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te hapim nje grup, dhe te perfitojme para!

Mesazh  Jon Sh prej 13.11.13 19:08

ideja esht e mir, po puna esht se ne jemi njerez te panjohur me njeri-tjetrin nuk i dime aftesite e njeri-tjetrit se me cfare mund te merremi.
Gjithsesi tani per tani nuk kam ndonje ide te mire.
Jon Sh

71

tung

Mesazh  hogja prej 13.11.13 21:01

Crash shkruajti:Pershendetje desha tju them se ne kte jet eshte gjithqka e mundur dhe kjo jet eshte e shkurt, me erdhi nje ide te hapim nje grup dhe te perfitojm para nga ajo, tju tregoj diqka nje njeri ishte i varfur kishte nje moll e tha se do e shes dyfishin e saj pastaj me ato para shkoi te blente ne dyqan dy molla kshtu perseri duke i shitur me shtrenjte 4 moll 8 moll deri sa ju ben para per nje shtepi pastaj hapi bisnez nga nje molle.

Organizata Illuminati apo masonet nuk e di a jan njesoj kto te dyja  cilin vit  perafersisht po flas nga shekulli i 18-19 ishte nje grup njerzish te cilet kerkuan nga alnglia, per ti ndihmuar krijimin e asaj organizate, dhe i kerkoi pak para nga ajo hapen firm duke perfituar nga filmat e animuar siq jan Micki Maus Tomy Jerry duket hapur firma Sony Pepsi me ato pak para qe kishin shumuar dhe i shihni sot ku jan
Edhe per Microsoft filloi punen ne garazhet e tyre tani i shihni se ku jan sot,apo shum rrjete sociale te tjera.

Pasi gjthqka eshte e mundur dhe nese nuk ju duket qesharake them ka ndokush ndonje ide per krijimin e njer organizate qe te perfitojm para nga ajo
tung nga je te lutem tregom ne privat un jetoj ne zvicerr dhe mund te flasim ma gjansisht .
hogja

serioz dhe i ndershem

3

Te hapim nje grup dhe, te perfitojm para!

Mesazh  Crash prej 13.11.13 21:48

Jon Sh shkruajti:ideja esht e mir, po puna esht se ne jemi njerez te panjohur me njeri-tjetrin nuk i dime aftesite e njeri-tjetrit se me cfare mund te merremi.
Gjithsesi tani per tani nuk kam ndonje ide te mire.
Ktu pajtohem me ty, mir pra ta njohim njeri tjetrin me mir ketu, ose ne mesazhe per disa gjera me te hollsishme, nese ka ndokush ndonje ide mund ta thot ktu ne kte tem
Crash

109

Mesazh  excommunicated prej 14.11.13 10:29

Si te nxjerim para? Ka lene gjyshi im nje qyp me florinj po se di se ku? Ha ha ha ...shaka kjo. Ka shume menyra behu piktor, kompozitor, hap ndonje kazino, luaj kumar. Keto di une, se me librat qe kam lexuar skam dale gje i fituar.
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz

415

Te hapim nje grup dhe, te perfitojm para!

Mesazh  Crash prej 14.11.13 12:38

Little Professor shkruajti:Si te nxjerim para? Ka lene gjyshi im nje qyp me florinj po se di se ku? Ha ha ha ...shaka kjo. Ka shume menyra behu piktor, kompozitor, hap ndonje kazino, luaj kumar. Keto di une, se me librat qe kam lexuar skam dale gje i fituar.
Litltle profesor nuk them un ne kto menyra, un per piktor kazino te gjitha i kam parasysh po puna eshte te nxjerrim shum para, ndoshta i din edhe ti historit e kompanive me te medha ne bot rrjetet sociale si kan filluar dhe ku jan te behesh piktor nuk mund te arritesh asgje, vetem se eshte hobi ajo apo edhe mu nuk me shkon per piktor ne shekullin e 21 nuk ka me Van Gogh sepse ne kte koh askush me nuk te merr parasysh, te punojm diqka qe te arrijm shum lart shikoji videot ne youtube Mark Zuckerberg ne 2004 shikoje tani ne 2013, thash edhe un ndonje ide diqka qe te punojm te behemi nje grup dhe te punojm pasi gjithqka ne kte jet eshte e mundur dhe te arrijm diqka lart shum lart dhe te perfitojm shum para
Crash

109

Mesazh  Neutral prej 14.11.13 19:55

Crash shkruajti:Pershendetje desha tju them se ne kte jet eshte gjithqka e mundur dhe kjo jet eshte e shkurt, me erdhi nje ide te hapim nje grup dhe te perfitojm para nga ajo, tju tregoj diqka nje njeri ishte i varfur kishte nje moll e tha se do e shes dyfishin e saj pastaj me ato para shkoi te blente ne dyqan dy molla kshtu perseri duke i shitur me shtrenjte 4 moll 8 moll deri sa ju ben para per nje shtepi pastaj hapi bisnez nga nje molle.

Se pari duhet ta kesh vetbesim dhe guxim
duhet te kesh shume ide ose te shoqerohesh me njerez qe kane shum ide per biznes nese mendon te besh para me biznes duhet ta hapesh nje biznes qe eshte shume i rrall ose nje biznes qe nuk e ka askush ne vendin ku ti jeton tash nuk e di ku jeton ti.

Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

83

Mesazh  excommunicated prej 15.11.13 10:06

Po si te organizohemi qendron e gjithe ceshtja-une jam drejt falimentimit se pari ekonomik dhe pastaj shpirteror dhe keshtu mbase jane te gjithe-sepse me cfre te hame te ndjekim studimet, qefi pastaj-cmendurite e thjeshta ndonjehere-perrallat me gogola kush do te na i tregoj qe te na relaksoj pak ketu ne explorer. Ja e zeme se hape nje grup ti-per cafre do te flisni ? Mos fanatazoni shume, i bini gjerave shkurt ? pastaj ti je nga Kosova une jam nga Stambolli si do merermi vesh me telefon. Une e kam nje iden time per parate, po spo me ecen. Rruga me e tjeshte eshte te behemi si lazarati te shesim ndonje mall.
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz

415

Mesazh  Hidra prej 15.11.13 11:08

Paraja vjen ne ate moment kur nuk e kerkon.
Hidra

55

Mesazh  albibozha2 prej 15.11.13 12:33

pershendetje ..ne e kemi krıjuar nje grup ose organızate te tille quhet ''organizata shqiptare spiritualiste''
por fillimisht jemi nje organizate jo fitimprurese ..por nese ju na bashkoheni me ndihmen tuaj mund ta bejme edhe me te madhe! na kontaktoni!
https://www.facebook.com/paqe.jete.7
https://www.facebook.com/pages/Albania-Hackers-Group-AHG/540407492711101
albibozha2

NJERIU ESHTE KAFSHE POLITIKE

55

Mesazh  Muneer prej 16.11.13 2:10

albibozha2 shkruajti:pershendetje ..ne e kemi krıjuar nje grup ose organızate te tille quhet ''organizata shqiptare spiritualiste''
por fillimisht jemi nje organizate jo fitimprurese ..por nese ju na bashkoheni me ndihmen tuaj mund ta bejme edhe me te madhe! na kontaktoni!
https://www.facebook.com/paqe.jete.7
https://www.facebook.com/pages/Albania-Hackers-Group-AHG/540407492711101
Nuk do kthehet grupi jone ne fitimprures.
Muneer

سلام موعد المغرب

472

Mesazh  Crash prej 18.11.13 22:23

Kush deshiron te jet me mua le t'me kontaktoj ne mesazhe
Crash

109

Mesazh  legal prej 19.11.13 13:59

po mir mo, ide e mirdhe ska gje qe nuk behet dhe ti futesh me vullnet kesaj pune , gjysma e punes esht e mbarume
legal

10

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi