UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  Odin prej 09.11.13 22:07

Disa UFO jane inxhizuar ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure, ne Wiltshire, Angli ne 07/27/10 !

avatar
Odin

578


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 1:04

UFO-t MODERN
Sot, njė numėr i paparė i UFO- kanė qenė tė kthjellėt 24/7 nė tė gjithė botėn. Pse ata janė kėtu? Prej nga vijn ata? Cili ėshtė misioni i tyre? A ata lajmrojne njė zgjim shpirtėror? Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Tok nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Cila ėshtė e ardhmja e Tokės dhe fati? A ka shpresė pėr ne?
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 1:12

avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  Muneer prej 10.11.13 8:23

Dedolo shkruajti:UFO-t MODERN
Sot, njė numėr i paparė i UFO- kanė qenė tė kthjellėt 24/7 nė tė gjithė botėn. Pse ata janė kėtu? Prej nga vijn ata? Cili ėshtė misioni i tyre? A ata lajmrojne njė zgjim shpirtėror? Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Tok nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Cila ėshtė e ardhmja e Tokės dhe fati? A ka shpresė pėr ne?
Te gjitha keto do ti ndiqni ne emisionin e se premtes ne Vizion + :DD
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

pergjigje!

Mesazh  Round Table prej 10.11.13 11:49

Dedolo shkruajti:UFO-t MODERN
Sot, njė numėr i paparė i UFO- kanė qenė tė kthjellėt 24/7 nė tė gjithė botėn. Pse ata janė kėtu? Prej nga vijn ata? Cili ėshtė misioni i tyre? A ata lajmrojne njė zgjim shpirtėror? Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Tok nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Cila ėshtė e ardhmja e Tokės dhe fati? A ka shpresė pėr ne?
pse ata jane ketu? per te ndihmuar njerezit ashtu si kane bere qe pa u krijuar fare njerezimi ketu ne Toke. Prej nga vijne ata? nga ndonje planet tjeter! A lajmerojne nje zgjim shpirteror? Po ndalem pak ketu! Sigurisht qe JO. Fakti qe ata jane nga nje planet tjeter nuk do te thote se vijne peer te na "zgjuar" ata vijne per tu tallur me ne ... Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Toke nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Sigurisht qe nuk kane ardhur per te ndihmuar se ata e kane ndertuar kete njerezim duke filluar me ngjizjen e races njerezore e deri te piramidat e Egjiptit! Sa per pyetjen e fundit do te them dicka! Cfare do te beje ti nqs krejt papritur,kur te hapje deren e shtepise perballe teje te ishte nje qenie,qe ti nuk e ke pare ndonjehere,duke qendruar ne anijen e saj???
avatar
Round Table



Libri ėshtė njė parajsė i cili tė ndriēon edhe nė qoshet mė tė errėta tė qelive ...!!
Padija na verbon dhe na mashtron. O vdekatare te mjere, celini syte!

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 11:59

Round Table shkruajti:
Dedolo shkruajti:UFO-t MODERN
Sot, njė numėr i paparė i UFO- kanė qenė tė kthjellėt 24/7 nė tė gjithė botėn. Pse ata janė kėtu? Prej nga vijn ata? Cili ėshtė misioni i tyre? A ata lajmrojne njė zgjim shpirtėror? Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Tok nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Cila ėshtė e ardhmja e Tokės dhe fati? A ka shpresė pėr ne?
pse ata jane ketu? per te ndihmuar njerezit ashtu si kane bere qe pa u krijuar fare njerezimi ketu ne Toke. Prej nga vijne ata? nga ndonje planet tjeter! A lajmerojne nje zgjim shpirteror? Po ndalem pak ketu! Sigurisht qe JO. Fakti qe ata jane nga nje planet tjeter nuk do te thote se vijne peer te na "zgjuar" ata vijne per tu tallur me ne ... Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Toke nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Sigurisht qe nuk kane ardhur per te ndihmuar se ata e kane ndertuar kete njerezim duke filluar me ngjizjen e races njerezore e  deri te piramidat e Egjiptit! Sa per pyetjen e fundit do te them dicka! Cfare do te beje ti nqs krejt papritur,kur te hapje deren e shtepise perballe teje te ishte nje qenie,qe ti nuk e ke pare ndonjehere,duke qendruar ne anijen  e saj???
prgj shum pa plan ke jap,gjithsesi asgje.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  Round Table prej 10.11.13 12:02

Dedolo shkruajti:
Round Table shkruajti:
Dedolo shkruajti:UFO-t MODERN
Sot, njė numėr i paparė i UFO- kanė qenė tė kthjellėt 24/7 nė tė gjithė botėn. Pse ata janė kėtu? Prej nga vijn ata? Cili ėshtė misioni i tyre? A ata lajmrojne njė zgjim shpirtėror? Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Tok nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Cila ėshtė e ardhmja e Tokės dhe fati? A ka shpresė pėr ne?
pse ata jane ketu? per te ndihmuar njerezit ashtu si kane bere qe pa u krijuar fare njerezimi ketu ne Toke. Prej nga vijne ata? nga ndonje planet tjeter! A lajmerojne nje zgjim shpirteror? Po ndalem pak ketu! Sigurisht qe JO. Fakti qe ata jane nga nje planet tjeter nuk do te thote se vijne peer te na "zgjuar" ata vijne per tu tallur me ne ... Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Toke nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Sigurisht qe nuk kane ardhur per te ndihmuar se ata e kane ndertuar kete njerezim duke filluar me ngjizjen e races njerezore e  deri te piramidat e Egjiptit! Sa per pyetjen e fundit do te them dicka! Cfare do te beje ti nqs krejt papritur,kur te hapje deren e shtepise perballe teje te ishte nje qenie,qe ti nuk e ke pare ndonjehere,duke qendruar ne anijen  e saj???
prgj shum pa plan ke jap,gjithsesi asgje.
po crendesi ka prgj jote .. ne nje fare menyre a nuk e ndjen veten qe edhe ti je nje qenie jashttokesore? Fakti qe ti nuk ke pare asnje qenie tj pervec races njerezore nuk mendon se ne nje fare menyre dhe ne jemi jashttokesor?
avatar
Round Table



Libri ėshtė njė parajsė i cili tė ndriēon edhe nė qoshet mė tė errėta tė qelive ...!!
Padija na verbon dhe na mashtron. O vdekatare te mjere, celini syte!

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 12:07

Po e ndjej.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  Round Table prej 10.11.13 12:09

Dedolo shkruajti:Po e ndjej.
atehere mundohu ta marresh me me sportivitet ardhjen e ufove ne planetin TOKE...ata kane teknologji me te avancuar se ne..edhe ne nqs do arrinim te kishim kete lloj teknologjie do ia kthenim viziten
avatar
Round Table



Libri ėshtė njė parajsė i cili tė ndriēon edhe nė qoshet mė tė errėta tė qelive ...!!
Padija na verbon dhe na mashtron. O vdekatare te mjere, celini syte!

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 12:16

Round Table shkruajti:
Dedolo shkruajti:Po e ndjej.
atehere mundohu ta marresh me me sportivitet ardhjen e ufove ne planetin TOKE...ata kane teknologji me te avancuar se ne..edhe ne nqs do arrinim te kishim kete lloj teknologjie do ia kthenim viziten
patjeter lol
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  ijj prej 10.11.13 12:59

sa bkr kjo ..ata kan len nje mesazh per ne ...kan mbetur vetem te na thon ..si jeni ne jemi njerz nga tj planet wow po afrohet momenti


Edituar pėr herė tė fundit nga ijj nė 10.11.13 13:07, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 13:01

ijj shkruajti:sa bkr kjo ..kan mbetur vetem te na thon ..si jeni ne jemi njerz nga tj planet wow po afrohet momenti
n'fakt supozohet se jeta vjen nga yjet sh larg nga ky planet.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  ijj prej 10.11.13 13:09

qeshtja esht se edhe vet ne jemi te ardhur nga yjet ..ne jemi jashtoksoret nuk esht toka e jona ..neve na kan vendos ketu vet ata alienet vellezrit tan
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 10.11.13 13:26

ijj shkruajti:qeshtja esht se edhe vet ne jemi te ardhur nga yjet ..ne  jemi jashtoksoret nuk esht toka e jona ..neve na kan vendos ketu vet ata alienet vellezrit tan
sidoqoft sido qe i quan ,un pervete gjithmon bej mbrojtjen e auras sime nga reptilianet.
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  aqua prej 12.11.13 21:28

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:
Dedolo shkruajti:UFO-t MODERN
Sot, njė numėr i paparė i UFO- kanė qenė tė kthjellėt 24/7 nė tė gjithė botėn. Pse ata janė kėtu? Prej nga vijn ata? Cili ėshtė misioni i tyre? A ata lajmrojne njė zgjim shpirtėror? Ata janė kėtu pėr tė ndihmuar Planetin Tok nė kėtė pikė kthese nė historinė njerėzore? Cila ėshtė e ardhmja e Tokės dhe fati? A ka shpresė pėr ne?
Te gjitha keto do ti ndiqni ne emisionin e se premtes ne Vizion + :DD
hahaha u crazyy :DD
avatar
aqua

;.

jxs JX&

jxth
JXAM
JXYA
JXVET

.



173


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  Odin prej 12.11.13 23:49

Qenia njerėzore nuk mund ta konceptoj se ēfarė eshtė universi dhe a ekziston jeta gjetiu.
Pyes veten se si njė qenie njerėzore qė mezi jeton 100 vjet mund te percaktoje 22 miliardė vjet. Dhe si njė njeri qė ėshtė mė pak se 2 metra dhe lėviz 5 km mund tė imagjinoj 100 miliard vite dritė. (njė vit drite ėshtė 10.000 miliard km)
avatar
Odin

578


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: UFO ne flagrance duke krijuar rrathe ne grure

Mesazh  ijj prej 13.11.13 10:51

kjo qe thoni ju nuk qendron as pak ..njeriu natyrisht qe mundet te mendoj per gjera te till per ket e ka trurin ne kok ..si dhem mund ti realizon kto qe thua ti i nderuar hokus pokus
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi