Pjata fluturuese "zvarritet" nėpėr qiell!

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pjata fluturuese "zvarritet" nėpėr qiell!

Mesazh  Berti69 prej 08.11.13 21:23

Pjata fluturuese "zvarritet" nėpėr qiell!Nė Arizona ėshtė xhiruar njė video e pa zakonshme qė tregon objektin fluturues qė dallon nga tė gjithė objektet fluturues sepse ėshtė i ngadalshėm dhe duket tė zvarritet nėpėr qiell. Shumėkush mbeti i habitur kur e pa kėtė fenomen tė rrallė nė qiell.

Kishte dhe tė atillė qė dyshonin se bėhet fjalė pėr ndonjė teknologji tė re pasi qė objekti e ndryshonte edhe formėn.

avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


478


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi