Round Table

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Round Table

Mesazh  Round Table prej 06.11.13 18:51

Kėshtu ėshtė bota : Njerėzit flasin sikur tė njihnin gjithcka, dhe kur i pyet, nuk dinė gjė prej gjėje !
avatar
Round TableLibri ėshtė njė parajsė i cili tė ndriēon edhe nė qoshet mė tė errėta tė qelive ...!!
Padija na verbon dhe na mashtron. O vdekatare te mjere, celini syte!

20


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi