Ndihme rreth ejakulimit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  foreverinthehus prej 04.11.13 9:43

Pershendetje antare nderuar,e pashe qe eshte forum i hapur andaj vendosa te kerkoj ndime per nje problem qe e kam.
jam 20 vjet,ka 4 muaj qe ejakuloj ne gjume pa pare asnje enderr,asnjerhere nuk kam masturbuar,2 deri 3 here ne jave me ndodh kjo dhe jam shume ne hall,nuk di si a ka zgjidhje kjo qeshte apo kete problem qe po me ndodh
e pashe te arsyeshem te kerkoj ndime nga ky forum sepse degjova qe ka intelektual qe merren me fusha te ndryshme
a mund ndonje magji qe me kishte ndimuar ne kete qeshtje.
avatar
foreverinthehus

From albania,and am

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  excommunicated prej 04.11.13 10:53

hahahahahahahahhahahhahaha.....Na duhej nje teme e tille ne forum..And now is time to do hand job or blow job...Edhe ne qe po hapim tema te tilla po bejme njefare masturbimi mentorial ose intelektual...Eksitimi ne astral eshte shume i fuqishem ...Magjia e vetme qe mund te ndihmoj eshte te trgohesh i sinqerte me veten dhe jo te besh rolin e murgjerve dhe te tallesh me ne... Mos be per budalla ndonje nga ne ketu. Qenke rob i cuditshem i vetmi ne planet qe ejakulohet pa pare asnje enderr. Di une nje magji that will blow your mind?
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  foreverinthehus prej 04.11.13 11:12

E di qe ske arsye te besosh
avatar
foreverinthehus

From albania,and am

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  Magus prej 04.11.13 11:58

Ekzistojne entitet ne astralin e ulte te cilet e shfrytezojne energjine tone seksuale, ato jane Inkkubus dhe Sukkubus (per femra).

avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  Muneer prej 04.11.13 11:59

Mos te dukemi gje si androloge? :-D Kam degjuar qe eshte nje semundje qe ta shkakton kete problem. Forumi ku ke postuar ska lidhje fare me kete problemin tend..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  Magus prej 04.11.13 12:00

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:Forumi ku ke postuar ska lidhje fare me kete problemin tend..
E keni gabim...energjia seksuale eshte energjia kryesore sepse eshte energjia krijuese prandaj edhe manipulimet me te medha behen me ane te saj.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  Muneer prej 04.11.13 12:04

http://www.qendra.info/life-style/dashuria-dhe-seksi/18954-ejakulimi-ne-kohen-e-gjumit
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

472


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  foreverinthehus prej 04.11.13 15:11

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:qendra.info/life-style/dashuria-dhe-seksi/18954-ejakulimi-ne-kohen-e-gjumit
falemnderit per pergjigjje,por kso lloj literaturash kam lexuar me dhjetra here edhe kot,ka ndonje magji t'bardhe per tu sheruar nga kjo,apo nese jam i prekur nga ato etnitete si ti largoj,me shkruani ketu ose dergoni mesazh ne imbox.
avatar
foreverinthehus

From albania,and am

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  Magus prej 04.11.13 23:23

Pika e pare filloni nga pastrimi.

Fillimish duhet pastruar shtepia dhe pastaj trupi.
Shtepia mund te pastrohet duke ndezur disa kokerra tamjan (barishte qe leshojne ere), nese nuk keni e fshini shtepine duke filluar nga perendimi ne lindje te diellit.Te zihet nje hudher ne uje te nxehte dhe pastaj te lahet dyshemeja me te.
Trupi te pastrohet duke bere nje dush te mire duke vizualizuar sesi energjia negative largohet nga ju, pra gjate larjet te behet vizualizimi, po ashtu dushit i shtoni edhe nje grusht kripe te trashe.

Pika e dyte behet mbrojtja.

Perdorni mbrojtje fizike qe nuk jane te bazuar ne juve (pra aura, lutjet tuaja...) qe te mos jeni i sulmuar ose i demtuar.
Si ta beni?
Duke perdorur pentakel:
Pentakli i shkelqyer per te bllokuar shpirtrat e astralit te ulte eshte pentakli i pare i Venusit.
Entitetet dhe shpirterat e astralit te ulte nuk do te jene ne gjendje te kene ne kontroll personin qe mban me vete nje pentakel te tille.Pentakel i persosur per te luftuar kunder anktheve dhe posedimit eshte pentakli i pare i Saturnit.
Ky pentakel shperndan dhe siguron imunitet nga posedimi dhe eshte mburoje e gjtihefuqishme kunder rrymave psiqike deshperuese, specifike per sulme te caktuara.

avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.337


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  excommunicated prej 06.11.13 11:55

Une the qe te beshe nje mbrojtje psikike. Thjesht imagjino se kur po frymon po terheq nje drite te bardhe ne te arte. dhe kur e nxjerr fryme imagjino qe te formoje nje rreth prej drite perrreth teje. beje kete per 10-15 minuta. Pas kesaj nqs ndjen ndonje prani te ndonje shpirti -drejtoje pedhemben e dores ne cepat e murit dhe kur te besh procesin e mesiperm - ne fryme nxjerrje imagjino se energjia po del nga duart e tua dhe po i drejtohet vendit qe ti e ndjen prezencen e dikujt perreth teje.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


415


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  foreverinthehus prej 06.11.13 15:54

Falemnderit te gjithve per pergjigjjet,une jam nga shqiperia dhe tani jetoj ne prishtine por ku ti gjej ata pentakla per mbrojtje ktu ne kosove ???
Nese keni informata me dergoni ne mesazh
avatar
foreverinthehus

From albania,and am

4


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme rreth ejakulimit

Mesazh  Sahit Rexhepi prej 25.11.13 9:49

shko drejtju mjekut or shokė
avatar
Sahit Rexhepi

aforizėm

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi