UFO-ja godet aeroplanin e Air China [VIDEO]

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

UFO-ja godet aeroplanin e Air China [VIDEO]

Mesazh  SWAT prej 02.11.13 23:25

UFO-ja ka goditur mbi Chengdu te Kines me 9 qershor nje aeroplan te Air China. Goditja duket te jete shkaktuar ne hunden e avionit. U hodh ideja se mund ta kishte goditur ndonje tufe zogjsh por u hodh poshte pasi ne hunden e avionit duke te kishte shenja gjaku. Aeroplani po kryente nje fluturim nga Chengdu ne Gangzhou kur u perplas me nje objekt dhe nga hunda u degjua nje zhurme. Aeroplani u kthye ne Chengdu per arsye sigurie dhe pas ekzaminimeve u dol ne perfundimin se ishte goditur nga nje objekt i huaj.

avatar
SWAT

Njerezit mendojn se e vrasin kohen, per derisa koha ne heshtje i vret ata.

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi