A janė kėta jashtėtokėsorė?

Shko poshtė

A janė kėta jashtėtokėsorė?

Mesazh  Luli prej 28.10.13 13:42

A janė kėta jashtėtokėsorė?

Nuk ka ditė qė nė internet nuk del njė xhirim qė pretendon tė dėshmojė se alienėt ekzistojnė.

Videoja e postuar mė poshtė, ėshtė njė nga rastet e tilla. Shikojeni dhe vlerėsoni vetė...

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi