Si te kontaktoj me xhindin?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  kushtrimipeja prej 25.10.13 12:18

Si te kontaktoj me xhindin tim personal a ka ndonje menyre tjeter perveq ksaj menyres me pasqyre e kam provuar por nuk ka funksionar, kam qendruar rreth nje ore dhe asgje nuk ka ndodhur.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  kushtrimipeja prej 25.10.13 14:05

Kam pasur disa shenja nga ai,psh naten si hapja e dyerve te shtepise,hapja e dyerve vet e raftave e shum gjera tjera,dhe kto kan ndodhur kur kam qen vetem,a do te thote kjo se ai ka dashur te komunikonte me mua.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  kushtrimipeja prej 25.10.13 14:39

Si te kontaktoj me engjellin a ka mundesi.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  number3 prej 25.10.13 14:50

nuk keni as1 arsye te kontaktoni me djaj ndryshe sipas islamit njihen me emrin xhind
avatar
number3

njeri thjesht

283


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  kushtrimipeja prej 25.10.13 15:17

number3 shkruajti:nuk keni as1 arsye te kontaktoni me djaj ndryshe sipas islamit njihen me emrin xhind
kam dhjetra arsye e ceka nje me lart,ka ndihme
a po jo
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  number3 prej 25.10.13 15:30

ka se ZOTI esht me i fort se cdo lloj krijese madje AI i ka krijuar
avatar
number3

njeri thjesht

283


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  kushtrimipeja prej 25.10.13 15:59

Ok tema mund te mbyllet e gjeta se si te kontaktoj dhe mendoj se eshte zgjjedhja me e mir sesa ta therrasesh nje demon.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te kontaktoj me xhindin?

Mesazh  ijj prej 25.10.13 18:02

ske si te kontaktosh asat nuk egzistojn!
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

108


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi