Si te behem e padukshme?

Shko poshtė

Si te behem e padukshme?

Mesazh  Sandra_sandrita prej 19.10.13 13:05

SI TE BEHEM E PADUKSHME OSE TRUPI IM TE MERR FORMEN E UJIT.

A di dikush si te behem e padukshme. qe te kthemhem kur te dua ne njeri e kur te dua e padukshme.?
avatar
Sandra_sandrita

.


3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te behem e padukshme?

Mesazh  Magus prej 19.10.13 13:41

Per te kaluar pa u vene re
Magji e Bardhe

Ne mund te themi se ky ritual te ben te "padukshem" ne ate kuptim qe te tjeret nuk te verejne kur ju shohin juve.

Peshperite kete lutje si meposhte, gishtin tuaj tregues te dores se djathte e ktheni poshte mbrapa shpines tuaj:

Nje flluske blu eshte formuar,
Duke me dhene mua gjithe fshehtesine.
Me fuqine e tri here tri,
Kjo flluske do te me mbroje.

Nese me te vertete doni te jeni e padukshme duhet perdorur udhetimin astral per te shkuar aty ku ju deshironi.
Ndersa rreth formes se ujit duhet te dini te thirrni dhe te menaxhoni elementet e Ujit.
avatar
Magus

Kėrkoni tė vėrtetėn nė praktikė dhe jo me spekulime.
Ēfarėdo qoftė niveli i teorive qė ju mund tė zhvilloni, ato do tė mbeten gjithmonė masturbim intelektual.155


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te behem e padukshme?

Mesazh  Sandra_sandrita prej 19.10.13 15:30

faleminderit magus
avatar
Sandra_sandrita

.


3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te behem e padukshme?

Mesazh  55 prej 19.10.13 17:02

Kam pare nje gje te tille tek ato grimoiret e Solomonit, tre librat e tije para disa vitesh po se mbaj mend se cili liber ishte. Tek ato libra e gjen .
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si te behem e padukshme?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi