The Chase Vault

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

The Chase Vault

Mesazh  Admin prej 02.10.08 14:52

The Chase VaultThe Chase Vault eshte nje varreze ne Barbados e cila tashme eshte braktisur sepse jane shfaqur anomali ne vitet 1800.

Kur njerezit varrosnin familjaret e tyre vinin re se pas disa kohesh pllaka e varrit ishte nderruar me nje tjeter qe ndodhej ne varreze.

Dhe kjo nuk ndodhte me njerin por me te gjithe varret qe ishin aty.

Admin

1142


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi