Kosova

Shko poshtė

Kosova

Mesazh  aqua prej 16.10.13 16:51

Kosova supozohet te jete sunduese e botes.
ēfare mendimi keni ju rreth kesaj?
avatar
aqua

The way we trawel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  Zattoo prej 16.10.13 19:55

Dedolo shkruajti:Kosova supozohet te jete sunduese e botes.
ēfare mendimi keni ju rreth kesaj?
Paraprakisht duhet qe ta zhvillosh temen me shume qe te kemi nje ide se per cfare behet fjale.
avatar
Zattoo

626


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  peja gjakova prej 16.10.13 20:40

Po ashte e vertet qe kosova ashte superfuqi boterore per korrupcion hajni tradheti padrejtesi marri,sot kosova ashte nje universitet per hajnat e gjithe botes ,ata studente qe deshirojne te kryejn fakultetin e hajnise munde te vijne ne kosove .ne kosove ska kushtetute ,por ka prostitute,ne kosove sot vleresohet i pavleri, e nenqmohet i vleri,sot ne kosove brenda nates katunari nga bagla dhe shati fluturon te kryeministri dhe pallati,sot kosova ashte i vetmi vend ne bote qe ka katunde por ska katundar te gjithe jane bo qytetarsot ne kosove prodhohet vetem sherr ska drejtesi kosova ashte ne tmerr.
avatar
peja gjakova

Ku rafsha mos u vrafsha.

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  Sahit Rexhepi prej 03.12.13 11:49

Kosova si Kosovė emrin e ka tė bukur
por populli qė jeton nė kosovė nuk ėshtė i mirė
se ne shqiptart e kemė ni tė keqe qė "e hamė bukėn tonė e ibajm gajlet e huja"qėkjo ėshtė shumė e keqe.ne shqiptart jemė njė popull shumė i zgjuar,inteligjent por jemi mendjemadh nė pėrgjithėsi.neve na ma shumė frika,se ne mos medit shka ėshtė tuta-frika ne sa pėr ftyrė qė kemė kojshies ja marrmi edhe gruen.
ne shqiptart para tė gjithėve vetėm pėr njė arsye mund tė krenohemi para tė gjithėve vetėm pėr tolerancėn fetare qė e kemė ndėrmjet veti,neve nuk na intereson ēfarė feje i pėrket shqiptari.vetėm pėr kėtė mund tė krenohemi.
nuk jemi njė popull i pa arsimuar,jemi tė arsimuar kemi.Akademik,Profesora tė llojllojshėm tė gjitha lėmive por e kemė ni tė metė kėtu,se ne njeriun e arsimum e shkelmi,nuk e rrespektojmė dhe nuk e pyesim por punojmė dhe veprojm me menėn tonė qysh na merr menja neve nashta nuk asht mirė por neve na duket mirė dhe nė fund na del keq.
pėr korrupsion,hajni,dilingji etj,kto pėr fat tė keq ikem tė gjitha.
me ditė dimė shumė krejt Filozofa jemi dhe bami,por ni tmetė e kemė tė madhe qė Punėn nuk e dojmė kem qef krejt hazėr-e hazėr ska kėrkun.
avatar
Sahit Rexhepi

aforizėm

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  syri i art prej 03.12.13 15:54

kur nuk mundesh ta sundosh veten,natyrisht qe do ta sundosh Boten,esht ma leht.
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  Albi4all prej 03.12.13 17:09

epo mendimi yne sjell dhe emrin Kosove ne ket pozite pik se pari
se dyti vendin dhe se treti na ka humb burreria dhe flasim prapavij jo aty ku duhet
avatar
Albi4all

“Kur tė shohėsh njė njeri tė mirė, mundohu tė tejkalosh
shembullin e tij, kur tė shohėsh ndonjė njeri tė keq, kthehu e
hulumtoje veten mos i ke edhe ti tė njėjtat tė meta.”

77


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  Jetmira prej 03.01.14 16:20

Dedolo shkruajti:Kosova supozohet te jete sunduese e botes.
ēfare mendimi keni ju rreth kesaj?
Po tsundoj Kosova Boten,i bie qe ne tjemi me posht tyre,Se besoj kosova duhet te njihet si shtet ateher te sundoj boten,nuk jom kshu qe urrej kosovaret,amo kosova tnenshkruj paqen me serbin,ato shyqyr qe i ndihmoj shba e fitun pavarsin jo ma me me qen sunduse,ate akoma se njohin e gjith bota,ne po
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  syri i art prej 03.01.14 16:39

SIPAS TITULLIT...edhe ne Kosovaret supozohet se jetojm...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kosova

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi