Si ti largoj magjite

Shko poshtė

Si ti largoj magjite

Mesazh  kushtrimipeja prej 16.10.13 0:31


A ka ndonje metode per largimin apo pastrimin e magjive nga shtepia,ju lutem me ndimoni me ndonje menyre sepse dikush nuk di si e ka marr krejt shtepin nen kontroll ku dhe kur desheron po ben magji neper shtepi,nga larg,nuk po du me zgjate ma shume pres ndonje pergjigje urgjent ju lutem.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti largoj magjite

Mesazh  kushtrimipeja prej 16.10.13 1:01

Nuk po me del ne ndim aspak kJo kam provuar kso por tash e di qe nuk ka te bej me shpirta tkqij apo xhinde por me magjit zeza.magjit ma kan kapluar shtepin.por gjithesesi falemenderit qe u mundove.
Me duhet urgjentisht ndonje ndim ju lutem.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti largoj magjite

Mesazh  kushtrimipeja prej 16.10.13 10:57

A ka ndonje ndime
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti largoj magjite

Mesazh  Equinox prej 16.10.13 11:30

kushtrimipeja shkruajti:A ka ndonje ndime
Ne keto raste me mire eshte qe te thirrni dike qe ta pastroje shtepine nga energjite negative, sesa vete te provoni.
avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ti largoj magjite

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi