Ufo - ne Antikitet

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ufo - ne Antikitet

Mesazh  Odin prej 07.10.13 13:40

Ufo - ne Antikitet

Artistet kane pikturuar UFO-t!

Tė gjitha keto vepra gjenden ne muzete, keshtjella, kisha dhe katedrale.

Afresku ne minuten e 2te  ne Manastirin e Deēani ne Kosove, daton qe nga viti 1350 dhe titullohet "Kryqezimi".

avatar
Odin

578


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi