Ēdo te thote te hedhin ke dera e shtepise vaj?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ēdo te thote te hedhin ke dera e shtepise vaj?

Mesazh  arlind123 prej 03.10.13 14:17

me jepni nje shpjegim ?
avatar
arlind123

123456789

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo te thote te hedhin ke dera e shtepise vaj?

Mesazh  Neutral prej 03.10.13 16:20

Ktu ne Kosove ketyre ju thojm "Rrena te plakave"
asgje nuk thojn vetem don te frikesoj dikush
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

82


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo te thote te hedhin ke dera e shtepise vaj?

Mesazh  number3 prej 03.10.13 21:47

arlind123 shkruajti:me jepni nje shpjegim ?

ben pis deren e shtepis ja cfare ndodh
avatar
number3

njeri thjesht

211


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo te thote te hedhin ke dera e shtepise vaj?

Mesazh  Muneer prej 03.10.13 22:07

arlind123 shkruajti:me jepni nje shpjegim ?
do te thote se nqs eshte vaj ulliri mund te jete shume i dobishem ne gatim..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

455


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēdo te thote te hedhin ke dera e shtepise vaj?

Mesazh  Bahri.qellimi prej 05.10.13 22:12

MAGJIA : LYRJE E PORTĖS ME VAJ,ETJERA…
=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=*=

MENDOJ SE SHUM  INJEKTIME MAGJISH NGA KEQBASA TĖ NDRYESHĖM , NA DETYROJN T'MENDOHEMI :" JAN APO SJAN TĖ VĖRTETA " KĖTE ETHEM T'PAKTEN TĖ DIJĖM SE SI DUHET TĖ MBROHEMI . VAJISĖJA  E PORTĖS ME VAJĖ , NUK DUHET MENDUE SI TALLJE . NJI VAJISJE E NJI PORTĖS TĖ NJI SHTĖPIJE ,EVEN NĖ DYSHIM T'ZON APO ZOJEN E KĖSAJ BANESE PĖR T'KEQ . NDODH QĖ I RRIT DYSHIMIN ,DYSHIMI INFLUENCON NĖ RRITĖJET E STRESIT , STRESET NDIKOJN NĖ ANOMALIT  NĖ DREJTIME TĖ NDRYSHME TĖ JETESĖS .NGA ĒRREGULLIMET
E NDRYSHME T'MENDUEMUNIT ;  DOBSOHET DREJTIMI DHE LLOGJKA ETJERA.....,
PRA , KY PROĒEST SA THAM MA SIPĖR , SJELL DAMTIME MJAFT TĖ DUKSHME DHE SHPESH ME RREZIK , E NDOSHTA , DHE SMUNDJE T'NDERLIKUME MENJI SHERIM TĖ VĖSHTIR ET'VUJTĖSHĖM .
MOS BESIMI APO BESIMI NDAJ’ NJI DYSHIMI PĖR T'KEQ MVARRET , SE SI E TRAJTON N'VETVEHTEN TANDE : E BESON APO SEBESON…? KĖTIJ FENOMEN (magjin ) SIDO QOFT , DUHET
TĖ PĖRPIQENA TI SHMANGEMI ,EDHE NSE THUE S’ĖSHTĖ I VĖRTET .KĖJO , THAM ĖSHTĖ MA EMIRA TI PERQNDROHENA KUJDESIT .
========================
avatar
Bahri.qellimi

vjersha

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi