A mundet te prishet efekti?

Shko poshtė

A mundet te prishet efekti?

Mesazh  capital0 prej 25.09.13 14:49

A munet te prishet efekti i hajmalise pa shkatrrim e sa pa e demtuar fizikisht a ka ndonje ritual si behet kjo pune sepse kam nevoj nje mik timin ngusht qysh prej femirise ia kan bere dhe tash me nuk flasim ndermjet veti.
avatar
capital0

Duhet ta kuptosh jeten,
vetem kur ke jetuar drejt atehere vdekja eshte e lehte.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundet te prishet efekti?

Mesazh  capital0 prej 26.09.13 0:23

Ju lutem me jepni dikush info per ket pune.
avatar
capital0

Duhet ta kuptosh jeten,
vetem kur ke jetuar drejt atehere vdekja eshte e lehte.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundet te prishet efekti?

Mesazh  Anon prej 26.09.13 1:03

I nderuar ,mendoj qe atij i duhet shoqeria. Nje person duhet ti shmanget sa me shume vetmis nese gjendet nen ndikimin e magjisė! Le te shoqerohet , kjo eshte keshilla ime.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundet te prishet efekti?

Mesazh  capital0 prej 26.09.13 11:38

Jo nuk eshte ne vetmi,por bart me vete at hajmali duke menduar se i sjell dobi.
avatar
capital0

Duhet ta kuptosh jeten,
vetem kur ke jetuar drejt atehere vdekja eshte e lehte.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundet te prishet efekti?

Mesazh  kushtrimipeja prej 01.11.13 23:49

E vetmja menyre eshte shkatrrimi fizik i asaj hajmalie apo hedhja,dmth nuk ka menyra tjera.
avatar
kushtrimipeja

Qdo njeri lind i paster me Fen Islame por prinderit dhe shoqeria e devijojne.

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundet te prishet efekti?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi