Kontrolli i objekteve me sy!

Shko poshtė

Kontrolli i objekteve me sy!

Mesazh  Magician of dark prej 25.09.13 14:43

Kam lexuar e mesuar se ekzistojne disa menyra qe te kontrollojme objekte te vogla (lapsa;copa fletash etj.)por qe ndodh vetem ne baze se hapjes se bebes se syrit (irisit) vullnetarisht nga vete individi dhe me besim ne veten e tij...ne menyre qe te rrise forcen e valeve elektromagnetike ne menyre qe te forcoje forcen energjike te cliruar nga mendja vete e njeriut...sepse dihet qe mendja jone ka fuqi te fshehura(megjithese njeriu ka pak dije rreth kesaj teorie per forcen e trurit qe duke prodhuar elektrone me bashkpunim me nervat e syrit te mund te clirohet energjia elektromagnetike.Kjo eshte nje teme serioze qe nuk eshte fantazi apo ndonje gje e shikuar ne filma por nje teme e cila flitet pak por njerezit jane ne zbulimin e metejshem te fuqise elektomagnetike te trurit...kam shume per t'ju thene por ne fillim do doja tju thoja se a di ndonjeri vullnetarisht te hape beben e syrit (irisin) dhe nqs po...si?

Nqs marr informacion te plote per kete pyetje mund te vazhdoj me temen time e cila ka shume per te treguar!
avatar
Magician of dark

Never do magics !

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli i objekteve me sy!

Mesazh  Muneer prej 25.09.13 15:13

Tek forumi ke nje mori artikujsh nen temen Telekinezi. Lexoji sepse te gjitha rreth kesaj fushe flasin. Cfare osirisi po thua? Mos po flet gje per Syrin e Trete?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

...

Mesazh  Muneer prej 25.09.13 16:05

Gjithsesi, as bebja syrit as irisi skane lidhje me levizjen e objekteve nepermjet mendimit.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontrolli i objekteve me sy!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi