A eshte e vertete?

Shko poshtė

A eshte e vertete?

Mesazh  capital0 prej 25.09.13 14:05

Pershendetje antare,desha te di se a eshte e vertet se magjia mund te behet ne qfardo materiali,se kam gjetur nje ritual qe thote se merret qfardo sendi e atij personi qe don ti besh magji.kam pare shum rituale ktu qe kan postuar edhe pse disa ishin shum te rrezikshme.ju lutem dua ta di ket a mund qe qdo sendi ti jepet energji,sikurse qe ishin talismanet nga metali.
avatar
capital0

Duhet ta kuptosh jeten,
vetem kur ke jetuar drejt atehere vdekja eshte e lehte.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e vertete?

Mesazh  Muneer prej 25.09.13 15:17

capital0 shkruajti:Pershendetje antare,desha te di se a eshte e vertet se magjia mund te behet ne qfardo materiali,se kam gjetur nje ritual qe thote se merret qfardo sendi e atij personi qe don ti besh magji.kam pare shum rituale ktu qe kan postuar edhe pse disa ishin shum te rrezikshme.ju lutem dua ta di ket a mund qe qdo sendi ti jepet energji,sikurse qe ishin talismanet nga metali.
Magjia behet dhe pa i marre gje fare personit. Gjithsesi per magjine qe po flet ti duhet ti marres personit nje send te veten personale, nga pjesa e trupit. Si psh fije floku, thonj. Me pas nepermjet vizualizimit i jep komandat e duhura, dhe ja rikthen personit qe ja ke marre me magjine brenda.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e vertete?

Mesazh  capital0 prej 26.09.13 0:28

Nuk di sa me kuptova un menove per magjin qe behet e ipet personin ku mund te realizohet kjo magji ne qfare materialesh,gjithsesi falemenderit.
avatar
capital0

Duhet ta kuptosh jeten,
vetem kur ke jetuar drejt atehere vdekja eshte e lehte.

6


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e vertete?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi