Po me martohet i dashuri...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Po me martohet i dashuri...

Mesazh  lunapop prej 24.09.13 13:38

Si ta ndaj me magji kristin. te dashurin tim se do te martohet me tjeter.Nuk di cfar te bej po luj nga mendja.
avatar
lunapop

i am msdjs

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po me martohet i dashuri...

Mesazh  besnikpertan prej 24.09.13 14:03

Auhahuahhahahahahahahaiahaihi,shum e menqur qenke.
Po thom mos u merr me magji e me bo kso dredhinash se heret a vone zbulohesh.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po me martohet i dashuri...

Mesazh  Mission prej 24.09.13 14:27

lunapop shkruajti:si ta ndaj me magji kristin. te dashurin tim se do te martohet me tjeter.Nuk di cfar te bej po luj nga mendja
Nese ai nuk ka asnje interes per vlerat e tua,nuk mund te besh shum gjera.Ai do nje tjeter dhe ti duhet te terhiqesh,mos bej asgje!mendo sikur te benin ty te njejten gje do te pelqente?
avatar
Mission

36


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

;;;;;,

Mesazh  Devi prej 24.09.13 14:40

Dashuria eshte si puna e gripit mos ki merak do kaloje.... nqs se dikush nuk te vlereson atehere nuk e meriton vleresimin tend. gjithcka ndodh, ndodh per nje arsye mos u mundo ti ndryshosh kuptimin natyres sepse thjeshtr nuk mundesh. mundohu te jesh mendje hapur dhe shiko edhe ti perpara jeta ka plot surpriza te kendshme ku i dihet se cna pret neser..
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po me martohet i dashuri...

Mesazh  besnikpertan prej 24.09.13 18:57


Kjo qe ben ti eshte e patolerueshme,kto lloj gjera qe i ben jane skandale,ta ndash dike nga dikush eshte gjeja me e keqja apo mos me lan te martohet,a e din qe kto gjera zbulohen dhe munden te kushtojn shume.sa kerkon per ket,duhet te kesh para te majme natyrisht te besh at.
Edhe ti lunapop duhet ta dish qe me magji nuk mund ta mbash tere jeten heret a vone do te shkeputet ajo lidhje,fantastike nje lidhje qe krijohet nga durat e dreqrve dhe shejtaneve,dhe do ti keni gjithmone mbi krye,mos u merrni me magji sepse magjistari nihet si i derguari i djallit.
Un e pata per ti hapur syte e ju beni qka te doni por duhet ta dini qe denimi vjen nga lart.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po me martohet i dashuri...

Mesazh  number3 prej 24.09.13 18:59

lunapop shkruajti:Si ta ndaj me magji kristin. te dashurin tim se do te martohet me tjeter.Nuk di cfar te bej po luj nga mendja.
as 1 magji e asgje mos me be
avatar
number3

njeri thjesht

283


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po me martohet i dashuri...

Mesazh  Muneer prej 24.09.13 20:12

lunapop shkruajti:Si ta ndaj me magji kristin. te dashurin tim se do te martohet me tjeter.Nuk di cfar te bej po luj nga mendja.
I dashuri jot? Dmth eshte i lidhur me ty dhe nderkohe po martohet?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

590


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po me martohet i dashuri...

Mesazh  syri i art prej 24.09.13 23:02

te mbahet dikush pa deshiren e vet,kjo ska te bej asgje me dashurin,kjo esht semundje shum e rrezikshme,qe duhet sheru patjeter...kurfar magjish nuk vlejn...te gjitha jan mashtrim,ose ma mir me than vetemashtrim...qe le pasoja prapa...aty ku ka dashuri ka liri ...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

305


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi