Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Mesazh  ivanrosaku prej 23.09.13 11:49

Ju lutem di ndonjeri ndonji magji qe te prish dashurine e nje vajze qe ka per mua???
avatar
ivanrosaku

Sikur Drita te perhapej me shpejtesine e erresires...

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

https:/fb.com/filozofiaa

Mesazh  Crash prej 23.09.13 11:59

o ivanrosaku thjesht thuaji harrom, dhe ajo me kohen do te harroj mos i jep shpresa, mos u beni femij nuk eshte zgjidhja magjia
avatar
Crash

Mos dorėzimi eshte arritja drejt qellimit123


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

VERTET???

Mesazh  ivanrosaku prej 23.09.13 12:03

Crash shkruajti:o ivanrosaku thjesht thuaji harrom, dhe ajo me kohen do te harroj mos i jep shpresa, mos u beni femij nuk eshte zgjidhja magjia
flet keshtu sepse nuk e njef se kush eshte dhe se ca presioni ben! mos kujto se eshte si kto qerramanet. ajo e merr ate qe do dhe un thjesht nuk dua qe ti bej gjerat me dhune sic i ben ajo.
avatar
ivanrosaku

Sikur Drita te perhapej me shpejtesine e erresires...

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Mesazh  Muneer prej 23.09.13 22:52

ivanrosaku shkruajti:Ju lutem di ndonjeri ndonji magji qe te prish dashurine e nje vajze qe ka per mua???
Qenke ne hall te madh. Po si nuk na bie ne ky fat. :-P
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

586


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Mesazh  besnikpertan prej 23.09.13 23:05

ivanrosaku shkruajti:Ju lutem di ndonjeri ndonji magji qe te prish dashurine e nje vajze qe ka per mua???
ahahahahahahahaha qenka rast i ran,rast social,shko konsultohu te psikologo i nderuar nese don te zgjidhesh ket.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Mesazh  Neutral prej 24.09.13 9:32

ivanrosaku shkruajti:Ju lutem di ndonjeri ndonji magji qe te prish dashurine e nje vajze qe ka per mua???
po ēfare mashkulli je ti qe nuk mund ta ndalesh nje vajze?
ndegjom mua kape e bej seks niher me te mire e mire sepse si duket ajo qenka e eksituar dhe heqja marakun njehere e pergjithmone pastaj thuaj kaq ishte !
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Mesazh  ijj prej 24.09.13 12:08

Ēfare fjalori te ndyre perdor turp nuk eshte kjo zgjidhje ...thuaj mund te jemi shok vazhdoni si shok do ju shuhet dashuria me kalimin e kohes.
avatar
ijj

Asgje muk eshte e pamundur...

108


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hoxha

Mesazh  lunapop prej 24.09.13 13:35

shko ne hoxha i mihellit ai be derman
avatar
lunapop

i am msdjs

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Magji per te ēdashuruar nje vajze!

Mesazh  Neutral prej 24.09.13 16:16

ijj shkruajti:Ēfare fjalori te ndyre perdor turp nuk eshte kjo zgjidhje ...thuaj mund te jemi shok vazhdoni si shok do ju shuhet dashuria me kalimin e kohes.
kjo mund te jet zgjidhje a? kjo vetem e thellon edhe me shume situaten
avatar
Neutral

Jeta nuk peshon asnjė fije kur ti shtrihesh pa vetėdije!

114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi