Ka ndonje psikolog nga Shqiperia?

Shko poshtė

Ka ndonje psikolog nga Shqiperia?

Mesazh  gofck prej 22.09.13 15:53

Nese ka ndonje psikolog qe eshte nga Shqiperia ose,qe ka studjuar ne Shqiperi,,,le te me shkruaj ne privat mundesisht.
avatar
gofck

How r u

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

smu per gjigje dot njeri

Mesazh  gofck prej 04.06.14 15:41

pyeta nese ka ndonje psikolog qe eshte ka shqiperia,,i raft nema po su gjet endonji?
avatar
gofck

How r u

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje psikolog nga Shqiperia?

Mesazh  Muneer prej 04.06.14 22:21

Adem TAMO
Theodori KARAJ
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

197


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje psikolog nga Shqiperia?

Mesazh  55 prej 05.06.14 13:04

gofck shkruajti:

-nese ka ndonje psikolog qe eshte nga Shqiperia ose,qe ka studjuar ne Shqiperi,,,le te me shkruaj ne privat mundesisht


Per cfare te duhet psikologu. Mos te duhet ndonje psikolog klinik. Te gjithe mund ta bejne psikologun. Ata ste ofrojne ndonje ndihme, ndihma gjendet brenda teje.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


259


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

prsh

Mesazh  gofck prej 07.06.14 20:50

flm qe mu pergjigje nje
jo ore me duhet ndonje ta pyes se cfare materialesh ka per psikologji per nivelin master ,,me duhet nje psikopatologji,dhe nje psikiatri,,,dhe me duhen edhe emrat e autoreve qe i kane shkruar keto libra,,
avatar
gofck

How r u

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ka ndonje psikolog nga Shqiperia?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi