Pyetje rreth syrit te 3-te.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Muneer prej 17.09.13 16:04

Gjate meditimit e ndjeja aq shume syrin e trete, saqe me dukej sikur do te shperthente.. Any help? Kam frike mos me ndodh gje..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Luli prej 17.09.13 16:40

Hapja e syrit te trete duhet te behet ne menyre graduale dhe natyrore, ne te kunderten mund te kesh pasoja.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

984


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Muneer prej 17.09.13 18:51

Luli shkruajti:Hapja e syrit te trete duhet te behet ne menyre graduale dhe natyrore, ne te kunderten mund te kesh pasoja.
Ashtu kisha ndermend te beja, po skam cfare te bej pasi sapo futem ne meditim direkt ndizet sado qe te dua ta largoj mendjen..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  M.racer prej 18.09.13 16:11

pa shpjegon kush cfare eshte syri i trete dhe per cfare sheberben?
avatar
M.racer

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Muneer prej 18.09.13 20:18

M.racer shkruajti:pa shpjegon kush cfare eshte syri i trete dhe per cfare sheberben?
Eshte nje chaker....
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Muneer prej 19.09.13 19:09

M.racer shkruajti:
A mund te ma shpjegosh cik me gjere? Per cfare sherben kjo?
Ke informacione ne google, mos kerko ketu ne forum, por ne google..
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Zattoo prej 19.09.13 19:19Edituar pėr herė tė fundit nga Zattoo nė 19.09.13 19:28, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Zattoo

704


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

......

Mesazh  Devi prej 19.09.13 19:27

une lexova diku qe monatomic gold ndihmon per te hapur syrin e trete dhe keshtu e porosita ne nje faqe kam 3 jave qe marr regullisht 2 here ne dite sic e do zanati meditoj dhe nuk kuptoj as edhe nje lloj ndryshimi dhe jam edhe sensitiv tip do te thoja nga natyra.. por per cudi nuk shof as edhe nje shenje  si i behet... kush di ndonje metode te arsyeshme per te praktikuar pervec ketyre qe kam lexuar deri me sot ketu se nuk me duken teknika serioze pa dashur te ofendoj askend..
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Muneer prej 19.09.13 21:44

Devi shkruajti:une lexova diku qe monatomic gold ndihmon per te hapur syrin e trete dhe keshtu e porosita ne nje faqe kam 3 jave qe marr regullisht 2 here ne dite sic e do zanati meditoj dhe nuk kuptoj as edhe nje lloj ndryshimi dhe jam edhe sensitiv tip do te thoja nga natyra.. por per cudi nuk shof as edhe nje shenje  si i behet... kush di ndonje metode te arsyeshme per te praktikuar pervec ketyre qe kam lexuar deri me sot ketu se nuk me duken teknika serioze pa dashur te ofendoj askend..
Hiq dore nga monoatomic gold....
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.....

Mesazh  Devi prej 20.09.13 17:06

me ne fund ne shtepi, mbas nje dite te gjate edhe te lodhshme pune. dedolo ti tregoma menyren shoku se une jam 30 vjec cun daku pasojat i marr une persiper mos u shqeteso hic ti per pasojat ti tregome ndonje teknike po dite se nuk do te shkoje dem... psikologjiaparapsikologjia mirembrema ne rradhe te pare flm per keshillen kam vene re qe nje pjese te temave i shofim nga i njejti kend vehtrim dhe keshilla jote nuk me le indifirent por do te doja te shpiegoje arsyen perse duhet te heq dore nga ky medikament.. sepse me sa kam pare une ne internet ne faqe te besuara do te thoja asnjera nuk ben fjale per ndonje pasoje anesore serioze edhe nqs dikush e tepron me dozen nuk ka ndonje problem me sa kam pare une. di ndonje dicka ti qe nuk e di une akoma..!?
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

http://fb.com/psikologjiajone

Mesazh  Muneer prej 20.09.13 19:13

Devi shkruajti:me ne fund ne shtepi, mbas nje dite te gjate edhe te lodhshme pune. dedolo ti tregoma menyren shoku se une jam 30 vjec cun daku pasojat i marr une persiper mos u shqeteso hic ti per pasojat ti tregome ndonje teknike po dite se nuk do te shkoje dem...  psikologjiaparapsikologjia mirembrema ne rradhe te pare flm per keshillen kam vene re qe nje pjese te temave i shofim nga i njejti kend vehtrim dhe keshilla jote nuk me le indifirent por do te doja te shpiegoje arsyen perse duhet te heq dore nga ky medikament.. sepse me sa kam pare une ne internet ne faqe te besuara do te thoja asnjera nuk ben fjale per ndonje pasoje anesore serioze edhe nqs dikush e tepron me dozen nuk ka ndonje problem me sa kam pare une. di ndonje dicka ti qe nuk e di une akoma..!?
Ai medikament eshte bere vetem per tu shitur. Vetem vullneti jot dhe puna jote mund ta hape. Dhe degjoje keshillen e dedolose. E kam pesuar une njehere nga tentativa per te hapur syrin e trete. Vetem ki durim. Nuk eshte gje qe mund te hapet per nje muaj si pa te keq.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.....

Mesazh  Devi prej 20.09.13 19:41

ku ishe asgjekundi , cfar bere hic asgje i thone me pak fjale ketij muhabeti. dedolo rrofsh qe tu dhembska koka ime me shume sesa me dhimbset mua.e kur fola per praktike e kisha fjalen per praktike jo per harakiri se ashtu cu morem vesh qe e diskutuam. di une nje rrruge i thone ksaj por qe seshte rruge por gremine nuk e mora vesh perse e diskutuam po nejse zemrat e mira. psikologjia cfare u perpoqe ti te beje dhe si e pesove se me ngacmove kureshtien pa dashur...
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

...

Mesazh  Devi prej 20.09.13 20:08

mos ja fut kot plako kush qenke ti se ste morra vesh... buda ? lne ate muhabet se sja vlen me..
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje rreth syrit te 3-te.

Mesazh  Muneer prej 20.09.13 20:12

Devi shkruajti:mos ja fut kot plako kush qenke ti se ste morra vesh... buda ?  lne ate muhabet se sja vlen me..
Nga cili qytet je ti.. Ajo qe di une eshte vetevrasje.. Por une hoqa dore me kohe.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

...

Mesazh  Devi prej 20.09.13 20:22

kozmopolitan do te ishte prcaktimi me i sakte ose emertimi i qytetit tim.
avatar
Devi

68


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi