Per te realizuar nje deshirė

Shko poshtė

Per te realizuar nje deshirė

Mesazh  elusi prej 17.09.13 14:21

Per kete nevojiten

-krip e trashė
-nje traste fare e vogel,cante e vogel apo qese

Procedura:

Mendoni deshiren tuaj,nuk funksonon per lidhje dashurie, ndihmon, maksimumi te jep fat ne ndonje rast.

Pasi ke menduar deshiren merr 7 kokrra kripė dhe i fut ne ēanten e vogel (ēfardo te keni zgjedhur) e mbyll dhe e mban kete ēante ne trup me vete, dite e nate per 7 dite.

Pasi mbushen te shtate ditet, 7 kokrrat e kripes i mer dhe i hedh ne zjarr (sobe, oxhak, ne rast se nuk i keni mund ti mbeshtjellesh ne nje leter dhe ti djegesh kokrrat e kripes) gjatė kohes se djegejes vazhdo te mendosh per deshiren tende.

Realizohet shpejt, ka raste qe kerkohet me teper kohe per realizimin e deshires.

Une e kam provuar dhe me eshte realizuar deshira.
avatar
elusi

Citim

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per te realizuar nje deshirė

Mesazh  besnikpertan prej 17.09.13 14:53

A jep pergjegjsi ti per kete ritual nese ka pasoja te dikush.
avatar
besnikpertan

Te gjithe kuptojn por nuk e kuptojn si e kuptojn.

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per te realizuar nje deshirė

Mesazh  elusi prej 17.09.13 15:59

Un shkruajta nje ritual te magjis se bardh ne nje forum ku flitet dhe shkruhen rituale magjie.Ky ritual esht i thjesht dhe pa pasoja,maksimumi nuk funksionon.
Ktu kam par shum rituale te nderlikuara qe mund te jen vertet te rezikshme nese nuk praktikohen si duhet.Un nuk po detyroj njeri qe ta provoj.Ti nese ta ndjen ti praktikosh praktikoi pastaj pasojat jan te tuat.Nuk te detyron njeri.
avatar
elusi

Citim

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

http://fb.com/psikologjiajone

Mesazh  Muneer prej 17.09.13 16:07

Ka te beje me vetebesimin.... [16:06:24]
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per te realizuar nje deshirė

Mesazh  joana_q prej 06.05.14 20:46

ok,une e bera te gjithe proceduren,vese,duke qene se nuk arrita dot qe ti digjja komplet kokrrat,a ka problem?
avatar
joana_q

Njerezit asnjehere nuk do ta dine se cfare eshte ajo qe i rrethon,misteri gjendet kudo rrotull nesh.

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per te realizuar nje deshirė

Mesazh  christian ndrevataj prej 07.05.14 14:44

cdo deshir te plotesohet, vetem ns ki besim ne vete....
avatar
christian ndrevataj

jam Kristo jam 20 vjec nga shqiperia me pelqen te dij shume gjera rreth jetes

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Per te realizuar nje deshirė

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi